0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 159
Sortuj według
Strona 1 z 5 1 2 3

Stoper SMJ JS-322L

Stoper SMJ JS-322L

45,00 PLN

Strona 1 z 5 1 2 3

Akcesoria sędziowskie i trenerskie - bez nich się nie obejdzie!

Każda dziedzina sportu wymaga obecności sędziego oraz trenera, którzy dbają o grę fair play oraz właściwe przygotowanie zawodnika. By ułatwić im pracę, rynek oferuje ogromną liczbę akcesoriów sędziowskich i trenerskich. W sklepie internetowym sportbazar.pl znajdziesz wszystko to, co niezbędne w pracy sędziego lub trenera sportowego.

 

Akcesoria sędziowskie - jakie wybrać

 

  1. Gwizdek

Niewątpliwie jest to atrybut sędziego i obowiązkowy element jego wyposażenia. Gwizdki najczęściej wykorzystywane są podczas gier zespołowych - umożliwiają rozpoczęcie i zakończenie rozgrywki, a także sygnalizują przewinienia zawodników. Przy wyborze gwizdka warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego został on wykonany. Najlepiej sprawdzi się tu tworzywo termoplastyczne, które chroni zęby i stanowi dla nich podporę.

 

  1. Profesjonalny zestaw sędziowski

Jest to zestaw, który zawiera wszystkie rzeczy niezbędne do prowadzenia meczu. Składa się z arkuszy przeznaczonych do notowania, monety, która pomoże rozstrzygnąć, który zespół rozpocznie grę oraz czerwonej i żółtej kartki. Żółta kartka służy do upominania, a czerwona do usuwania zawodników z boiska.

 

  1. Chorągiewki sędziowskie

Akcesoria sędziowskie to także chorągiewki, czyli podstawowa część wyposażenia sędziów. Użycie chorągiewki zazwyczaj wiąże się z informowaniem, której drużynie należy się piłka. Chorągiewka może również sygnalizować pozycję spaloną lub przyznanie rzutu rożnego. Przy zakupie chorągiewek sędziowskich należy zwrócić uwagę, aby materiał, z którego wykonano rękojeść był trwały, a kolorystyka flagi wyrazista nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

 

  1. Przenośna tablica wyników

Jak sama nazwa wskazuje, służy do informowania o wyniku rozgrywki. Dzięki prostej konstrukcji, przenośna tablica wyników idealnie sprawdzi się podczas rozgrywek młodzieżowych i na mniejszych obiektach.

 

Akcesoria trenerskie - które najlepsze

 

  1. Drabinka koordynacyjna

Trening z użyciem drabinki koordynacyjnej ćwiczy równowagę, precyzję kroków oraz zwiększa ich szybkość. Oprócz tego, poprawia kondycję i zwinność oraz wpływa na wzmożenie koncentracji podczas treningu. Ze względu na ogromne korzyści, jakie daje trening z drabinką koordynacyjną, znajdzie ona zastosowanie w wielu dyscyplinach sportowych.

 

  1. Płotki treningowe

Przydadzą się do poprawy szybkości i przyspieszenie oraz treningu koordynacyjnego. Płotki treningowe wykorzystywane są najczęściej podczas treningów piłkarskich, ale z powodzeniem sprawdzą się również przy doskonaleniu skoków.

 

  1. Pachołki

Akcesoria trenerskie takie jak pachołki treningowe stanowią idealne przyrządy do ćwiczeń wytrzymałościowych oraz do zajęć rekreacyjnych. Trening z pachołkami będzie doskonałym rozwiązaniem nawet podczas zajęć wychowania fizycznego. Oprócz tego, pachołki mogą służyć do oznaczania obszaru boiska.

 

  1. Stoper

Bez niego nie wyobrażamy sobie ani treningów biegowych, ani zawodów lekkoatletycznych. W związku z tym, stoper przyda się zarówno trenerowi podczas przygotowania, jak i sędziemu na oficjalnym konkursie.

 

Szukasz akcesoriów sędziowskich lub trenerskich Znajdziesz je na Sportbazar.pl! Zapraszamy do szybkich i wygodnych zakupów!

Powered by Comarch e-Sklep ®