0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 541
Sortuj według
Strona 1 z 16 1 2 3
Strona 1 z 16 1 2 3

Sprzęt zimowy – wszystko, czego potrzebujesz zimą

Zimą wyposażenie sportowca musi być zdecydowanie różne od letniego. Niskie temperatury i zimny wiatr sprawiają, że wszelka aktywność jest znacznie trudniejsza. Cierpła odzież i dodatki oraz inny sprzęt zimowy to must have w każdym miejscu – na stoku, na szlaku, w czasie wycieczki, a nawet na spacerze. Sprzęt zimowy można podzielić na 3 zasadnicze kategorie – odzież, obuwie i osprzęt zimowy.

Akcesoria zimowe – jakie wyróżniamy

  • Odzież zimowa – tutaj zastosowanie będzie miał taki standardowy zestaw odzieży wierzchniej, czyli kurtka, czapka i rękawiczki, ale nie można też zapominać o odzieży noszonej bliżej ciała. Najlepiej na mrozie sprawdza się odzież termiczna, która dzięki swojej unikanej budowie zatrzymuje ciepło blisko ciała, a jednocześnie pozwala skórze oddychać i odprowadza nadmiar wilgoci. W tej kategorii warto wymienić jeszcze specjalną odzież narciarską.
  • Obuwie zimowe – buty mogą być różne i tutaj wszystko zależy od rodzaju aktywności. Na co dzień wystarczą standardowe trapery, ale na górskie wycieczki trzeba będzie już mieć obuwie trekkingowe.
  • Ślizgi – bez nich nie może się udać żadna szalona zabawa na ośnieżonym stoku. Ślizg to nic innego, jak specjalna konstrukcja z tworzywa sztucznego, która służy do zjeżdżania po śniegu. Ślizgi to akcesoria zimowe wykorzystywane głównie przez dzieci.
  • Łyżwy, narty i deski snowboardowe – białe szaleństwo w polskich albo zagranicznych górach jest nierozerwalnie związane z jazdą na nartach, snowboardzie albo łyżwach, przy czym łyżew można używać również na sztucznych lodowiskach.
  • Nartosanki – to produkty stosunkowo mało znane, ale bardzo funkcjonalne, bo urządzenie to łączy w sobie zalety sanek oraz nart. Nartosanki są połączeniem sań oraz narty zwieńczonej kierownicą.
  • Pokrowce i torby – te akcesoria zimowe są przydatne do przenoszenia i przechowywania sprzętu zimowego, np. nart, butów czy odzieży. Wyróżniamy wiele rodzajów pokrowców, począwszy od najzwyklejszych uszytych z poliestrowego materiału, po te bardziej solidne – wzmacniane gąbką albo specjalnymi wkładami.

Gdzie kupić tanio akcesoria zimowe

Akcesoria i sprzęt zimowy można znaleźć w sezonie tak naprawdę nawet w najzwyklejszych supermarketach, ale ta duża dostępność i niskie ceny wcale nie muszą być tożsame z wysoką jakością. W większości przypadków jest wręcz przeciwnie, więc Klienci (szczególnie ci wymagający), wolą wybierać lepszej jakości produkty, ale to wiąże się z kolei z wyższymi cenami. Koszty zakupu odzieży i sprzętu zimowego można obniżyć, robiąc zakupy w sklepie online SportBazar.pl. Oszczędności wynikną tutaj z kilku źródeł – przede wszystkim już za sam zapis na newsletter otrzymasz 10% zniżki, po drugie możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji i wyprzedaży (np. posezonowych) i za znacznie niższą cenę zaopatrzyć się w sprzęt na kolejny sezon. Ponadto do wykorzystania masz punkty lojalnościowe i kody rabatowe na wybrane produkty lub konkretne kategorie produktów z asortymentu sklepu.

Powered by Comarch e-Sklep ®