0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 129
Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Krótko o marce Select

Firma Select powstała w 1947 r. z inicjatywy Eigil Nielsena – bramkarza duńskiej drużyny narodowej. W kolejnych latach firma Select jako pierwsza wprowadzilła znaczące ulepszenia w zakresie piłki do piłki nożnej, między innymi bezszwową konstrukcję w 1951 r. czy 32 panele w 1962 r. Na początku 1970 r. Select zaprezentował kolejną 32-panelową piłkę, tym razem do piłki ręcznej. W 1951 r. Select podpisał kontrakt na dostawę piłek dla duńskiej reprezentacji w piłce nożnej, a w 1957 r. został mianowany oficjalnym dostawcą duńskiej Federacji Piłki Ręcznej. Współpraca ta trwa do dziś i uznawana jest za jedną z najdłuższych w historii sportu. Dziś Select jest największym na świecie dostawcą piłek ręcznych. Rocznie Select produkuje trzy miliony piłek ręcznych i eksportuje je do ponad 50 krajów. Większość piłek do dziś tworzona na bazie prototypów Eigil Nielsena z 1962 r.

Wyjdź na boisko – Select sprzęt piłkarski!

Aby grać w piłkę nożną czy piłkę ręczną, nie trzeba od razu być profesjonalistą, czego dowód stanowią miliony amatorskich boisk na całym świecie. Select doskonale zdaje sobie z tego sprawę i prezentuje Wam ofertę obejmującą całą masą akcesoriów wykorzystywanych w popularnych grach zespołowych.

Select - nr 1 w sportach drużynowych

Nie będzie wielkim odkryciem, że bez samej piłki nie zagramy ani w piłkę nożną ani piłkę ręczną. Istotne jest wybranie odpowiedniego modelu, który nie zużyje się szybko pod wpływem ciągłego eksploatowania. Piłki Select szyte są ręcznie i wykonane z wysokiej jakości materiałów, na wzór tych wykorzystywanych w mistrzostwach rozgrywanych na najwyższym poziomie (choćby europejskiej Ligi Mistrzów). Polecane są wszystkim: grającym na podwórku, trenującym na mniej lub bardziej profesjonalnym poziomie lub rozgrywającym zawody.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, która z piłek nadaje się bardziej do gry na sali, a która na świeżym powietrzu, gdyż futsal rządzi się innymi prawami niż standardowa piłka nożna. Aby zachować piłkę w dobrym stanie, warto też stosować oliwkę do piłek, zapobiegającą nieszczelności i wysuszaniu wentyli. Dla miłośników ćwiczeń nie tylko na boisku Select przygotował też piłki lekarskie, przydatne zarówno podczas treningu, jak i rehabilitacji.

Select sprzęt piłkarski – rękawice bramkarskie, bidony, tablice taktyczne

Choć Select znany jest główne z piłek, to ma w swoim asortymencie również szeroki wybór akcesoriów do gry, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i tych zaczynających swoją przygodę ze sportem. Opaska kapitana, zestaw z żółtą i czerwoną kartką, gwizdek sędziowski – to wszystko elementy profesjonalnej gry, które za niewielką cenę możemy wprowadzić nawet do naszych hobbystycznych zmagań piłkarskich.

W ofercie Select znajdziecie też tablicę taktyczną, przeznaczoną dla trenerów z prawdziwego zdarzenia. Bramkarze znajdą dla siebie nowoczesne rękawice bramkarskie wypełnione materiałem przy nadgarstku i kciuku materiałem z siatką, celem lepszej wentylacji i komfortu nawet podczas długich meczów. Osobom trenującym profesjonalnie przydadzą się płotki treningowe lub pierścienie koordynacyjne, dzięki którym będą one mogły ćwiczyć swoją kondycję i wydajność na boisku.

Podczas treningu nigdy jednak nie zapominaj o odpowiednim nawodnieniu swojego organizmu. Z pomocą przyjdą ci oferowane przez Select jednolitrowe bidony. Dla łatwiejszego transportu, warto dodatkowo zaopatrzyć się w wygodny koszyk do ich transportu, który pomieści 8 butelek. Te i inne przydatne akcesoria znajdziesz na sportbazar.pl

Select – w trosce o zdrowie sportowców

Przy sportach tak kontaktowych jak piłka nożna czy piłka ręczna, ale nawet podczas zwykłego biegania można nabawić się poważnej kontuzji. Dlatego też profesjonaliści, oprócz własnego sztabu medycznego, zaopatrzeni są w odpowiednie przyrządy, zwłaszcza zabezpieczające stawy.

Select sklep w swojej ofercie prezentuje różnego rodzaju akcesoria mające zapobiec uciążliwym urazom. Do wyboru są ochraniacze stawu barkowego, stawu łokciowego, kolana oraz ściągacz kolana. Ochraniacze Select stabilizują, podtrzymują, a także zapewniają odpowiednie ciepło stawom. Wykonane są ze elastycznego neoprenu, dzięki czemu łatwo się je zakłada i odpowiednio przylegają do ciała. Polecane są zarówno przed kontuzją, jak i w trakcie rehabilitacji, gdyż łagodzą one ból. Warto też zaopatrzyć się w torbę z granulatem chłodzącym, sprawdzającą się przy stłuczeniach i obiciach.

Nie zwlekaj! Już teraz wejdź na sportbazar.pl i wybierz swoje ulubione produkty firmy Select w Select sklepie!

Powered by Comarch e-Sklep ®