0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 21
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Przyrządy gimnastyczne – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Każda sala gimnastyczna powinna być odpowiednio wyposażona, aby wszystkie korzystające z niej osoby mogły zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję. W naszym sklepie sportowym znajdziesz bogatą ofertę sprzętu gimnastycznego, do którego należą min.:

 • drabinki,
 • liny do wspinania i przeciągania,
 • hantle,
 • materace,
 • ławki,
 • laski gimnastyczne.

Wszystkie proponowane przez nas produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości i pochodzą od zaufanych producentów. Sprzęt jest solidnie wykonany, co zapewnia niezawodność oraz trwałość użytkowania. Solidne wykonanie sprzętu zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Przyrządy gimnastyczne doskonale sprawdzą się zatem jako wyposażenie pracowni wychowania fizycznego w szkołach.

Dlaczego warto uprawiać gimnastykę

Według statystyk około 90% młodych ludzi ma problemy z kręgosłupem i prawidłową postawą ciała. Główne przyczyny to zbyt mała aktywność fizyczna, zbyt ciężkie tornistry, siedzący tryb życia oraz garbienie się w trakcie wykonywania codziennych czynności. Regularne ćwiczenia niosą za sobą szereg korzyści takich jak:

 • poprawa postawy ciała,
 • pozytywny wpływ na psychikę,
 • większa elastyczność ciała,
 • zwiększenie wydolności układu oddechowego i sercowo-naczyniowego,
 • zmniejszenie poziom stresu,
 • utrata zbędnych kilogramów,
 • poprawia krążenie krwi.

Odpowiednim miejscem, gdzie dzieci i młodzież mogą zadbać o swoje zdrowie, jest dobrze wyposażona sala do ćwiczeń, w której znajdują się zróżnicowane przyrządy gimnastyczne.

Jak zabezpieczyć sale gimnastyczną

Jednym z ważniejszych elementów sali gimnastycznej są materace, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Ich wnętrze wypełniony jest wysokogatunkową pianką poliuretanową, dlatego nie ma możliwości odkształcenia się materaca. Materiały wykorzystywane do produkcji naszych artykułów są wolne od ftalanów, dzięki czemu nie są szkodliwe dla ludzi.

Drabinki, czyli podstawowe przyrządy gimnastyczne

Kolejnym sprzętem, którego nie może zabraknąć w sali gimnastycznej jest drabinka. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości drabinę gimnastyczną podwójną, wykonaną z drewna bukowego. Oprócz tego posiadamy komplet wsporników stalowych, elementów złącznych oraz klocków drewnianych dystansowych umożliwiających montaż. Na drabinkach można wykonywać szereg ćwiczeń wzmacniających mięśnie.

Ławka gimnastyczna – do ćwiczeń i na apel

Ławka gimnastyczna może posłużyć jako przyrząd do ćwiczeń, ale również jako siedzisko dla uczniów podczas apelów lub innych wydarzeń szkolnych. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. ławkę wykonaną z drewna iglastego. Kształtowniki odpowiedzialne za stabilną konstrukcje są stalowe, co zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji. Ławki posiadają zaczep umożliwiający zawieszenie ich na drabinkę lub skrzynię gimnastyczną.

Inne sprzęty gimnastyczne: wielofunkcyjne hantle

Ergonomiczne hantle typu Kettle posiadają wygodny uchwyt, który zapewnia bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Ten przyrząd gimnastyczny daje możliwość wykonania wielofunkcyjnego treningu. Ćwiczenia z odważnikami angażują do pracy prawie wszystkie partie mięśni. Poprawiają siłę, koordynację, wytrzymałość oraz pomagają skuteczniej walczyć ze zbędnymi kilogramami.

W naszym sklepie znajdziesz podstawowe sprzęty gimnastyczne, których nie może zabraknąć w żadnej sali gimnastycznej.

Powered by Comarch e-Sklep ®