0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 89
Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Wspinaj się na w szczyty!

Często słyszymy, że trening czyni mistrza. W przypadku sportu to jednak nie wystarczy. Do treningu trzeba się solidnie przygotować, w innym razie będzie on zupełnie nieefektywny. Co oznacza przygotować się do treningu Rozgrzewka, bieg, kilka standardowych ćwiczeń typu skłony i przysiady oraz rozciąganie to tylko kropla w morzu. Oczywiście poprawimy dzięki temu kondycję, wzmocnimy pewne partie mięśni, ale czy odpowiednio przygotujemy się do tego, by osiągać doskonałe wyniki w wybranej dyscyplinie sportowej Dobry trening to taki, który uwalnia drzemiący w nas potencjał i najbardziej angażuje te partie ciała, które wykonują największą pracę podczas treningu.

Podstawa to precyzja – pachołki NO10

W zależności od tego, jaki sport uprawiasz, będziesz musiał dobrać dla siebie odpowiedni zestaw ćwiczeń. Dbaj o wydolność i kondycję, ale wybierz formę ruchu, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Jeśli jesteś bramkarzem, ważne będą dla Ciebie ćwiczenia, które poprawią koordynację, szybkość reakcji, wzmocnią ręce i uda. Jeśli natomiast grasz w ataku, wybierz ćwiczenia, które pozwolą ci przechytrzyć przeciwnika oraz szybko uciec z piłką. Do niektórych będziesz potrzebował akcesoriów jakich jak pachołki NO10, dzięki którym popracujesz nad precyzją, udoskonalisz drybling.

Jakie akcesoria do treningu wybrać Poznaj znaczniki i drabinki do treningu NO10!

Wybór akcesoriów dyktowany jest oczywiście tym, jaki sport uprawiasz i co chcesz w nim osiągnąć. Postaw jednak na funkcjonalność i solidność. W tym przypadku pomocna okaże się marka NO10 – autorska marka firmy Marba-Sport. NO10 to marka raczkująca. Pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, bo w 2017 r. Prędko jednak podbiła serca klientów dzięki niskim cenom produktów i ich solidnemu wykonaniu. W ofercie znaleźć można między innymi drabinki do treningu NO10, znaczniki, pachołki NO10, bidony, kartki sędziowskie, mury piłkarskie, ochraniacze, piłki, rękawice bramkarskie, siatki, tablice taktyczne, woreczki gimnastyczne czy pałeczki sztafetowe.

NO10- dla kogo dedykowana jest marka

NO10 to marka, która związana jest z szeroko pojętym treningiem. W jej asortymencie znajdziesz zarówno akcesoria na zajęcia w-f, jak i do siatkówki czy koszykówki. Najwięcej pozycji związanych jest jednak z piłką nożną. Niech Cię zatem nie zdziwi, że logo NO10 sygnowane są nie tylko produkty. NO10 to także profesjonalny sklep piłkarski, który oferuje swoim klientom markowe buty piłkarskie, odzież, piłki, ochraniacze, rękawice bramkarskie czy akcesoria dla trenera.

Powered by Comarch e-Sklep ®