0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Kolor:

Liczba produktów: 176
nike-football
Tu znajdziesz odzież i akcesoria piłkarskie Nike w atrakcyjnych cenach. Sprawdź koszulki, bluzy, spodnie, spodenki, dresy i rękawice bramkarskie. Skompletuj wygodną odzież treningową o właściwościach wentylacyjnych i ciesz się niczym niezakłóconą grą. Nike – zarzuć kurtkę, wciągnij buty i.... po prostu działaj!
Sortuj według
Strona 1 z 5 1 2 3
Strona 1 z 5 1 2 3

Nike Football – wkrocz do gry

Piłka nożna to najpopularniejszy i najbardziej medialny sport drużynowy na świecie. Marka Nike od lat sprawia, że piłka nożna jest jeszcze bardziej widowiskowym sportem, wspierając piłkarzy swoim asortymentem. Opracowywane w laboratoriach innowacyjne technologie, którymi naszpikowane są buty, sprzęt i odzież piłkarska Nike Football, eksponują niezwykłe umiejętności zawodników. Stworzone przez Nike Football buty nie mają sobie równych i dlatego też są częstym wyborem wśród piłkarzy. Oferta sklepu Nike Football skierowana jest zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i amatorów. Każdy, by grać w piłkę potrzebuje odpowiedniego stroju i obuwia, istotny jest również sprzęt, jak piłki i ochraniacze oraz praktyczne torby na trening. Marka Nike Football gwarantuje jakość wykonania, każdego swojego produktu co skutkuje komfortem podczas użytkowania.

Nike Football – akcesoria i sprzęt dla piłkarzy

W kwestii sprzętu sportowego Nike przoduje, oferując oryginalne rozwiązania w swoich produktach. Stosując materiały syntetyczne o wzmocnionej trwałości oraz specjalnie opatentowaną technologię zszywania, marka oferuje produkty o dużej wytrzymałości i zwracające uwagę estetycznym dopracowaniem. Produkty w sklepie Nike Football są tworzone do gry na różnych nawierzchniach, trawiastych, sztucznych, jak i przystosowane do gry na hali. Nike Football oferuje również produkty dla początkujących graczy, jak i zawodowców grających w najlepszych światowych ligach. Uwzględnia potrzeby osób początkujących, jak i graczy z dużym doświadczeniem.

Sklep Nike Football – stworzony dla piłkarzy i kibiców

Głównym spoiwem, łączącym produkty marki Nike Football jest pasja do piłki nożnej. Zarówno wśród tych, którzy sami grają na boiskach, jak i tych, którzy dumnie kibicują na trybunach stadionów i na domowych kanap. Odzież piłkarska Nike Football, to nie tylko stroje do gry, które jednoczą drużynę, tworząc spójny obraz na boisku Ale w sklepie Nike Football jest szeroka oferta koszulek i akcesoriów z herbami ulubionych drużyn. Jesteś kibicem FC Barcelona, Liverpoolu czy Polskiej Reprezentacji To świetnie! Sięgnij po klubową koszulkę, oryginalny plecak lub praktyczną czapkę z daszkiem, które ozdobione są barwami i herbem ukochanego klubu. Nike Football w swojej bogatej ofercie stawia na jakość produktów, ale i pasję z jaką klubowi kibice przyglądają się rozgrywkom ulubionej drużyny.

Powered by Comarch e-Sklep ®