0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Rozmiar:

Liczba produktów: 33
mikasa
W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości, oficjalne piłki meczowe do siatkówki Mikasa z atestami FIVB Approved oraz ich repliki. Miękie, szczelne, sterowne i trwałe – dzięki temu piłki Mikasa są znane na całym świecie, od państw Europy, przez Stany Zjednoczone aż po Japonię. Mamy spore stany magazynowe, zatem zakupisz u nas piłki zarówno pod indywidualne potrzeby, jak do rozgrywek szkolnych czy drużynowych.
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Mikasa – najlepszy wybór!

Piłka siatkowa to jeden z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Aktywnie kibicujemy naszym siatkarzom i siatkarkom podczas rozrywek na światowym poziomie. Dlaczego więc samemu nie zagrać jak najlepsi Z piłką do siatkówki Mikasa mistrzowska rozgrywka nie stanowi problemu! Marka Mikasa to rekomendowany producent najwyższej jakości piłek, które wielokrotnie brały udział w meczach na najwyższym szczeblu rozgrywek siatkarskich. Już teraz są dostępne w naszej ofercie – zapraszamy do zakupu i gorąco kibicujemy każdej rozgrywce, która odbędzie się z ich udziałem. Bez znaczenia czy w gronie znajomych, czy na rodzinnym spotkaniu – na pewno duch rywalizacji obudzi się w każdym z Państwa.

Sprawdzona piłka do siatkówki Mikasa

Piłki siatkowe Mikasa to nie tylko wybór dla entuzjastów luźnej gry w ogrodzie, ale też to prawdziwy sprzęt dla profesjonalistów! Dostępne w naszej ofercie piłki do siatkówki posiadają oficjalne atesty FIVB Approved, dzięki czemu każdy z Państwa może poczuć się jak gracz światowych mistrzostw. Dostępne w naszym asortymencie piłki meczowe to najnowsze modele, które dzięki innowacyjnej, dziurkowanej powierzchni i ograniczonej liczbie paneli są bardziej stabilne. Dopracowane materiały zapewniają przyczepność i kontrolę piłki, modele są bardziej widoczne dzięki żywej kolorystyce i odpowiednio miękkie, więc nic nie przeszkodzi w wygodnej rozgrywce. Pora zawiesić siatkę!

Mikasa – marka, której można zaufać

Każdemu, kto chociaż odrobinę interesuje się piłką siatkową, nie trzeba przedstawiać marki Mikasa. Piłki dla siatkarzy tej japońskiej firmy to sportowe akcesoria z najwyższej półki. Liczne innowacje, nowoczesne rozwiązania, najwyższej jakości materiały sprawiają, że żadna impreza na szczycie siatkarskich rozgrywek nie może obyć się bez piłek tej marki. Mogą Państwo zapomnieć o bolesnych śladach na rękach czy o dziurawych lub trudnych w kontroli piłkach. Mikasa to piłki miękkie, precyzyjne, ale też bardzo trwałe, co wyklucza szybkie zużycie się zakupionego sprzętu. Mikasa to partner do gry na wiele lat, o czym już teraz mogą się Państwo przekonać dokonując zakupu w naszym sklepie.

Plażowe, halowe, białe i kolorowe

Piłki Mikasa są dostępne w wielu modelach – marka produkuje zarówno modele do gry zawodowej, modele odpowiednie dla mniej oficjalnych rozgrywek, dopasowane do szkół czy klubów sportowych, ale także do siatkówki plażowej czy nawet inny sprzęt siatkarski. Piłki plażowe Mikasa to pewny, wygodny sprzęt do rozgrywki w plażowych warunkach, odpowiednio szorstki, ale też wodoodporny. A ponadto w wielu ciekawych kolorach, które ułatwią zauważenie piłki, gdy oddali się z boiska. A jeśli chcą Państwo zatroszczyć się o swoje kolana podczas gry, to rekomendujemy nakolanniki Mikasa. Dobrze dopasowane i z najlepszych materiałów na pewno odpowiednio ochronią kolana podczas halowych rozgrywek.

Mikasa sklep

Zapraszamy do samodzielnego zapoznania się z asortymentem Mikasa sklepu – dostępny u nas sprzęt to pewność bezpiecznej i komfortowej rozgrywki. Proponujemy liczne modele piłek dopasowane zarówno do wysokich wymagań, jak i takie wystarczające na rekreacyjną aktywność po pracy. Każdy z Państwa może dobrać model dopasowany do swoich potrzeb i odpowiedni do miejsca, w którym najczęściej piłki będą użytkowane. Na polanie, na plaży, na hali, a może podczas niewielkich zawodów W każdej sytuacji Mikasa będzie najlepszym wyborem.

Powered by Comarch e-Sklep ®