0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 36
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Brubeck – marka inspirująca się naturą

Nasze ciało stanowi bardzo złożony i skomplikowany system. Prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu zależy od niezliczonej ilości naturalnych procesów, genetycznych predyspozycji oraz wielu czynników zewnętrznych. Ciało człowieka jest jednak w takim samym stopniu złożone i niezrozumiałe, co delikatne i kruche. Od tysięcy lat dostosowuje się do panujących na ziemi warunków. Zmiany klimatyczne na naszej planecie odcisnęły silne piętno na budowie ludzkiego ciała, a nawet na takich przymiotach jak wygląd czy głos. W zależności od temperatury, wilgotności powietrza czy ukształtowania terenu, człowiek otrzymuje odpowiednie naturalne wsparcie. Idąc tym tropem mieszkańcy gorącej Afryki mają ciemną skórę, która działa jak filtr słoneczny, szersze nozdrza pozwalające na szybszą wentylację kiedy jest naprawdę gorąco oraz naskórek niemal pozbawiony włosów. By przetrwać mieszkańcy upalnych rejonów zostali wyposażeni w sprawny system chłodzenia w postaci gruczołów potowych. Zupełnie inaczej obdarowani zostali przez naturę mieszkańcy północnych zakątków świata, których ciała, dla przykładu, są w znacznie większym stopniu pokryte włosami.

Według badań antropologów zdolność pozbywania się nadmiaru ciepła poprzez emisję naturalnej wilgoci miała wpływ na powiększenie rozmiarów mózgu – organu najbardziej wrażliwego na wysoką temperaturę. Proces termoregulacji odegrał więc ogromną rolę w ewolucji człowieka. Miliony lat ewolucji to inspiracja dla niekwestionowanego lidera wśród producentów odzieży funkcyjnej – Brubeck.

Brubeck thermo – komfort w każdych warunkach

Biomimetyczne, czyli naśladujące naturalne, zaczerpnięte wprost z przyrody rozwiązania to wręcz kredo marki Brubeck. Projektanci i pracownicy działu technologicznego Brubeck stworzyli odpowiedź na potrzebę naturalnego procesu termoregulacji organizmu, która rozwinęła się wraz z ewolucyjnym postępem budowy ciała człowieka. Ochrona ciała przed drobnymi mechanicznymi uszkodzeniami, osłona przed szkodliwymi promieniami słonecznymi czy bariera przed nieprzyjemnym zimnem i wiatrem to elementy, które doskonale definiuje Brubeck bielizna. Poszukując właściwego rozwiązania, firma przebyła długą drogę od prehistorycznego włosa do nowoczesnej technologii mikrowłókien, przędz funkcyjnych i doskonałych naturalnych włókien wełnianych oraz bawełnianych, by wprowadzić w życie koncepcję najlepszej ochrony ciała w postaci bielizny termoaktywnej. Czerpiąc z mądrości natury, Brubeck zaadaptował najlepsze rozwiązania do zaspokajania potrzeb klientów. Premiery kolekcji Brubeck dostosowane są zawsze do cyklu przyrody, stałego, naturalnego rytmu zmian.

Termiczny czy termoaktywny O co tu chodzi Czym jest Brubeck bielizna

Na pewno nieraz przed zakupem odzieży sportowej zadałeś sobie pytanie: czym różni się odzież termiczna od odzieży termoaktywnej Otóż istnieją dwie szkoły. Według pierwszej mówiąc o odzieży termicznej mamy na myśli odzież przeznaczoną do noszenia w surowych warunkach klimatycznych. Jej zadaniem jest izolacja. Dzięki specjalistycznym włóknom odzież magazynuje wydzielane przez ciało ciepło. Odzież termiczna sprawdzi się w okresie zimowym i przejściowym. Dzięki niej nie będziesz już potrzebował wielu warstw odzieży, co z kolei wpłynie na komfort ruchów. Brubeck thermo szczególne przyda się podczas zimowych wypraw w góry. Bielizna termoaktywna z kolei to odzież o właściwościach wentylacyjnych. Dzięki specjalnym mikrokanalikom w tkaninie odprowadza pot na zewnątrz, pozostawiając powierzchnię skóry suchą. Do czego używa się tego typu odzieży To odzież stworzona na lato, pory przejściowe bądź do ćwiczeń w budynku, np. na siłowni. Sprawdzi się podczas intensywnego wysiłku takiego jak bieganie. Dodatkowym atutem bielizny termoaktywnej jest fakt, że nie tworzy sprzyjającego bakteriom środowiska. Druga szkoła z kolei głosi, że nie istnieje coś takiego, jak odzież termiczna. Na rynku dostępna jest jedynie odzież termoaktywna o różnych pakametrach cieplnych, bowiem nawet odzież posiadająca funkcje grzewcze nadal ma właściwości wentylacyjne i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Brubeck jest zwolennikiem tej drugiej.

Brubeck bielizna jest antyalergiczna, lekka, przyjemna i funkcjonalna. Już teraz zamów koszulkę lub top marki Brubeck w Brubeck sklepie sportowym sportbazar.pl i przekonaj się o tym! Poczuj się w swoim ciele bezpiecznie, komfortowo, swobodnie – po prostu naturalnie. Zamień odzież na zaawansowaną technologicznie drugą skórę!

Gdzie kupić Brubeck sklep

Produkty Brubeck są na tyle znane, że obecnie można je nabyć w niemal każdym profesjonalnym sklepie sportowym. Brubeck sklep sportbazar.pl oferuje ponad 40 artykułów tego producenta.

Powered by Comarch e-Sklep ®