0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 12
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

BJORN – powiew świeżości w branży sportowej

BJORN to marka, o której polski rynek miał okazję usłyszeć podczas sezonu wiosna/lato 2016. Jest to autorska marka firmy Marba-Sport, która wraz z marką MICO i PROfit stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na artykuły sportowe. W odróżnieniu jednak od marki MICO, która oferuje artykuły związane ze skatingiem oraz PROfit, która skupia się na akcesoriach fitness, BJORN to marka związana z turystyką, która upatruje niszy na rynku i wciąż poszerza ofertę. Produkty sygnowane logo BJORN błyskawicznie podbiły polski rynek. Obecnie można je zakupić w wielu profesjonalnych sklepach sportowych i turystycznych. Wśród produktów marki BJORN wymienić można między innymi śpiwory, kijki do nordic walking, akcesoria do kijków oraz maty do ćwiczeń i maty turystyczne.

Sprzęt turystyczny BJORN – w zgodzie z naturą

Inspiracją dla marki stał się nieskalany krajobraz Arktyki oraz symbioza człowieka z naturą. Logo BJORN, na którym widnieje niedźwiedź polarny na tle zimowego krajobrazu skrupulatnie wpisuje się w proekologiczny, aktywny styl życia blisko natury. Producent za pomocą swoich towarów pragnie komunikować o potrzebie obcowania człowieka z naturą oraz uświadamiać, że każdy ma wpływ na stan środowiska naturalnego. Uprawianie nieinwazyjnego dla przyrody sportu jak trekking czy nordic walking ma ogromny wpływa na jakość naszego życia, a przy okazji nie zaburza naturalnych mikroprocesów zachodzących w przyrodzie.

Sprzęt turystyczny BJORN – dla kogo

BJORN to marka dla każdego, jednak szczególnie dedykowana jest miłośnikom survivalu, biwaków, pieszych wycieczek, generalnie aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli i Tobie sprawia radość spędzanie czasu na łonie natury, koniecznie zapoznaj się z produktami tej marki. Niewątpliwym atutem sprzętu turystycznego BJORN jest przystępna cena. Taka polityka sprawia, że sport staje się powszechny, umożliwia aktywność tym, którym do tej pory stawiał bariery finansowe. W sklepie sportbazar.pl Klienci mogą zaopatrzyć się w kijki do nordic walking już za 55 zł czy maty turystyczne za 29,90 zł. To prawdziwa rewolucja w branży sportowej! Koniecznie sprawdź ofertę sklepu! Takich cen jeszcze nie było!

Kijki nordic walking BJORN – produkty dla każdego

Jeśli lubisz ćwiczyć, bez względu na to, czy robisz to w domowym zaciszu, na siłowni czy świeżym powietrzu, biwakować lub spacerować, odkryjesz radość z korzystania z produktów marki BJORN. To akcesoria absolutnie dla każdego, nieważne, w jakim wieku jesteś czy jaką kondycją możesz się pochwalić. Oferowane przez BJORN kijki do nordic walking zadowolą zarówno amatorów, jak i osoby trenujące już od dłuższego czasu. Każdy, kto choć raz zakupi którykolwiek z produktów, prócz uniwersalnego charakteru i niskiej ceny, doceni także ich jakość. BJORN to także ostoja funkcjonalności. Produkty tej marki są lekkie, wygodne, długotrwałe, wykonane są przy użyciu specjalistycznych technologii, a do tego można zakupić do nich wymienne części. Jeśli w wyniku intensywnych treningów Twoje kijki ulegną eksploatacji, bez problemu wymienisz końcówki. To zapewni im długą żywotność. Solidne materiały, z których wykonane są kijki pozwalają na ich używanie zarówno w mieście, jak i w trudnych górskich terenach. Produkty objęte są także 2-letnią gwarancją producenta.

Powered by Comarch e-Sklep ®