0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Liczba produktów: 5
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Znaczniki piłkarskie NO10, czyli niepozorny, ale niezwykle ważny gadżet

W czasie rozgrywek piłkarskich sytuacja bywa tak dynamiczna, że liczy się każdy ruch i odpowiednio zaplanowana taktyka. Aby ułatwić ten proces marka NO10 przygotowała znaczniki piłkarskie NO10, które pomogą oznaczyć poszczególnych zawodników. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne skupienie na grze, bez mylenia własnej drużyny z przeciwną. Dodatkowo w ofercie marki znajdują się także specjalne opaski NO10 dla kapitana, które umożliwiają oznaczenie najważniejszej osoby w drużynie. Znaczniki piłkarskie NO10 to obowiązkowe wyposażenie zarówno szkół jak i akademii piłkarskich.

Jak dobrać odpowiedni znacznik?

Każdy z zawodników ma swoje indywidualne potrzeby. Taka sytuacja nie stanowi dla marki NO10 żadnej tajemnicy – w jej asortymencie znajduje się szeroka gama znaczników, dzięki czemu piłkarz może dobrać model idealny dla siebie. Jedną z najciekawszych propozycji jest narzutka treningowa NO10. Jej konstrukcja jest niezwykle lekka i przewiewna, dzięki czemu jej noszenie nie będzie sprawiało dyskomfortu oraz pozwoli na wyróżnienie konkretnego zawodnika. Plastron NO10 to funkcjonalny model, który z łatwością można dopasować do każdego stroju piłkarskiego i wyróżnić swoją drużynę na tle przeciwników.

Opaska dla kapitana – łatwy sposób na wyróżnienie dowodzącego

Wyłonienie kapitana z dynamicznej akcji toczącej się na murawie bywa niezwykle kłopotliwe. Ten problem łatwo zażegnać, wybierając odpowiednie akcesorium. Opaska NO10 dla kapitana pozwala na wyróżnienie osoby odpowiedzialnej za zespół. Dzięki dobraniu odpowiednich barw opaska będzie dobrze widoczna nawet w czasie zaciętej walki o zwycięstwo. Mocowanie za pomocą rzepu jest niezwykle proste i intuicyjne, dzięki czemu opaska NO10 dla kapitana to funkcjonalny dodatek, który powinien posiadać każdy doświadczony piłkarz.

Powered by Comarch e-Sklep ®