0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Liczba produktów: 26
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Zestawy do badmintona – świetna zabawa

Szukasz pomysłu na ciekawe i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu dla każdego bez względu na wiek Idealnym rozwiązaniem są zestawy do badmintona – dla początkujących, dla zaawansowanych – dla wszystkich uda się dopasować pasujący komplet. To rewelacyjna rozrywka na ciepłe, letnie popołudnia czy wiosenne wieczory, kiedy tylko aura jest sprzyjająca. A kiedy nie da się grać na zewnątrz, zawsze można przenieść się z grą w badmintona na halę. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zestawów badmintonowych

Rakietka i lotki czy gotowy zestaw do badmintona

Na SportBazar.pl można znaleźć zarówno na gotowe zestawy – zazwyczaj składające się z 2-4 rakietek i kilku lotek, jak i na poszczególne elementy dostępne na sztuki. To bardzo wygodne w razie uszkodzenia rakietki czy dodatkowego zapotrzebowania na lotki, ponieważ możemy dobrać brakujący element zestawu do badmintona. W naszym sklepie dostępne są zestawy nie tylko z rakietkami i lotkami, ale także z siatką, dzięki czemu zawierają wszystkie potrzebne do gry sprzęty. Mamy do wyboru wiele modeli i kolorów, jednak podczas dobierania zestawu badmintonowego najważniejszą kwestią jest poziom naszej gry – zaawansowani gracze będą wymagali sprzętu wyższej jakości niż osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z badmintonem lub chcą pograć tylko rekreacyjnie.

Zestawy badmintonowe – gdzie z nich korzystać

Możliwości są dwie. Klasyczny zestaw do badmintona zawiera aluminiowe rakietki, które dostosowane są nie tylko do gry na świeżym powietrzu, ale także na hali. To dobry pomysł zwłaszcza kiedy na zewnątrz wieje spory wiatr – wtedy gra jest dość trudna, a nawet niemożliwa, ponieważ nie kontrolujemy lotki. Na hali grywa się jednak zazwyczaj wtedy, kiedy nasza gra osiąga już wyższy poziom – rekreacyjne zestawy do badmintona sprawdzą się raczej do gry sporadycznej i czysto rozrywkowej, podczas gdy zaawansowany sprzęt raczej można nabyć jedynie na sztuki.

Wybierz idealne zestawy do badmintona w hurtowni SportBazar

Dla początkujących graczy najlepsze będą zestawy do badmintona z rakietkami o średniej elastyczności. Rakiety są bardzo ważne, dlatego na ich parametry powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Po pierwsze, liczy się ich waga, pod drugie balans, dzięki któremu określa się środek ciężkości rakiety, po trzecie jej elastyczność oraz po czwarte rozmiar uchwytu.

Jeśli chodzi natomiast o lotkę, musi być ona odpowiednio wyważona i pozwalać na odpowiednią kontrolę. To, jaką rakietę i lotkę sobie dobierzemy, zależy od naszych umiejętności i poziomu gry. Dla początkujących wystarczy na przykład lotka z bazą z pianki i plastikowym kosyczkiem, podczas gdy gracz wyczynowy będzie potrzebował lotki z bazą korkową z koszyczkiem z piór. Kiedy poszukujemy jednak klasycznego zestawu badmintonowego dla dzieci lub do rozgrywek wśród znajomych na działce czy podczas grillowania, z całą pewnością znajdziemy wysokiej jakości komplet, który posłuży wiele sezonów, a nie będzie kosztował wiele. Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni sportowej!

Powered by Comarch e-Sklep ®