0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 3
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Zestawy do nurkowania z maską – pokonać strach

Nurkowanie jest fascynujące. Pozwala na oglądanie świata z innej perspektywy. Dzięki niemu możemy oglądać rzeczy i żyjątka, które normalnie dane byłoby nam oglądać jedynie w oceanarium, w filmach przyrodniczych lub na zdjęciach. Wiele osób na samą myśl o tym, że miałoby oddychać przez jakąś rurkę, popada w panikę. Cóż nurkowanie nie jest dla wszystkich i pod żadnym pozorem nie należy nikogo to tego zmuszać. Jeśli jednak, jadąc na wakacje do Chorwacji, Francji, Grecji, Albanii czy Egiptu planujesz swój pierwszy raz, zacznij od zakupu zestawu do nurkowania z maską.

Zestawy do nurkowania z rurką – fajka i maska

Dlaczego zalecamy zakup własnego zestawu do nurkowania z rurką Przede wszystkim dlatego, że używanie cudzego sprzętu, a zwłaszcza sprzętu np. od załogi statku, na którym płyniesz w rejs wycieczkowy jest wyjątkowo niehigieniczne. Pomyśl sobie tylko, ile osób przed Tobą mogło korzystać z ustnika.

Do wyboru masz zakup zestawu, czyli w jednym opakowaniu znajdują się pasujące do siebie maska i fajka, zakup elementów oddzielnie lub wybór modelu pełnotwarzowego, z którym maska jest zintegrowana z fajką.

Na co zwrócić uwagę, kupując zestaw do nurkowania z maską

Przede wszystkim nie kupuj najtańszego modelu ze sklepiku przy plaży. Wybierz producenta, który specjalizuje się w produkcji tego typu sprzętu, np. Aqua-Speed. Najważniejsze jest to, by maska dobrze przylegała, więcej dowiesz się z artykułu na naszym blogu. Zwróć też uwagę na szybki w masce, do wyboru masz maski z szybą pojedynczą, z szybą podwójną (umożliwia zamontowanie szkieł korekcyjnych) czy maski z szybą panoramiczną. Zapytaj również sprzedawcę o to, czy ma w sprzedaży rurki do nurkowania z zaworem zwrotnym. To uchroni Cię przed zachłyśnięciem słoną wodą w momencie, kiedy przyjdzie większa fala lub gdy zejdziesz zbyt nisko, nurkując. Jak już zakupisz sprzęt, warto zadbać o to, by nie parował. Użyj preparatu przeciwko anty fog.

Powered by Comarch e-Sklep ®