0

Prawo odstąpienia od umowy

Zmieniłeś zdanie? Produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom? Rozmiar okazał się nieodpowiedni?

Wymiana towaru w sklepie sportbazar.pl odbywa się dwutorowo – z jednej strony zwracasz towar zgodnie z poniższą instrukcją, z drugiej zamawiasz ten, którym jesteś zainteresowany, składając zamówienie w ten sam sposób, w jaki zrobiłeś to za pierwszym razem. Zwrot i złożenie nowego zamówienia nie mają ze sobą związku. To od Ciebie zależy czy zakupisz nowy produkt przed, w trakcie czy po zwrocie przez firmę środków.

Na dokonanie zwrotu masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki. Zwrotowi podlega towar w stanie nienaruszonym zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz.U. 2014r. poz. 827 ze zm.). Prosimy o to, by w miarę możliwości nie naruszać oryginalnego opakowania produktu, np. w przypadku zwrotu butów karton należy zabezpieczyć, umieszczając go w foliopaku, w którym został nadany i dopiero tutaj nakleić etykietę (nie bezpośrednio na karton). Prosimy również o to, by nie pisać po kartonach i nie oklejać ich taśmą klejącą. Pamiętaj o tym, że niszcząc karton, pozbawiasz nas możliwości sprzedaży tego produktu.

Instrukcja krok po kroku

1 Uzupełnij formularz Zwrotu

Oświadczenie musi zawierać:
imię i nazwisko kupującego adres email nr konta, na które mają zostać zwrócone środki nr paragonu dane zwracanych produktów łączną kwotę zwrotu, o którą się ubiegasz datę i podpis

! Prawidłowe wypełnienie formularza oraz umieszczenie go w paczce razem ze zwracanym towarem jest obowiązkowe.

2 Spakowany towar wraz z uzupełnionym formularzem i paragonem prześlij na adres:

Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
ul. Gdyńska 69A
80-209 Miszewko

! Ważne

Jeśli dokonałaś/eś zakupu przez e-sklep sportbazar.pl, na paczce umieść dopisek ZWROT SPORTBAZAR.PL, jeśli za pośrednictwem platformy allegro.pl, ZWROT ALLEGRO.

Nadaj paczkę samodzielnie lub skorzystaj z oferty naszych partnerów.

DPD Pickup lub Wygodne Zwroty

DPD Pickup Sportbazar Wygodne Zwroty Sportbazar

3 Co dalej?

Maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych otrzymasz zwrot pieniędzy wraz z kosztami dostarczenia do Ciebie przesyłki (przysługuje Ci zwrot kwoty za transport nie wyższy niż najniższy z proponowanych przez sprzedającego). Firma nie pokrywa kosztu wysyłki zwracanego przez klienta towaru.

Kontakt

tel. 58 680 22 60

!UWAGA

  • Firma nie przyjmuje paczek pobraniowych od klientów!
  • Sklep ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania od klienta kompletu dokumentów.
  • Koszty przesyłki nie są konsumentowi zwracane, jeżeli dokonuje on zwrotu jedynie części zamówionych towarów lub za złożone zamówienie przysługiwała mu darmowa dostawa.
  • Jeśli chcesz wymienić produkt, w trakcie dokonania zwrotu bądź po jego zakończeniu, zamów artykuł, którym jesteś zainteresowany.
Powered by Comarch e-Sklep ®