0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 19
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Ahoj przygodo!

Jeśli daleko Ci od szczura lądowego i uwielbiasz spędzać czas na wodzie to z pewnością zdajesz sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa odpowiednie skompletowanie wyposażenia na rejs, w którym towarzyszy Ci jedynie załoga i szum wody. W zależności od tego ile wyposażenia zabierasz ze sobą odpowiednim wyborem będzie worek żeglarski, który oferuje dużą przestrzeń do zapakowania niezbędnego wyposażenia i ochronę przed zamoczeniem. Szczególną popularnością cieszą się worki High Peak, marki która specjalizuje się w produkcji sprzętu turystycznego. Natomiast jeśli masz przed sobą krótszą wyprawę i Twoje wyposażenie jest skromne to warto wyposażyć się w poręczny plecak wodoszczelny, który pozwoli Ci doskonale zorganizować ekwipunek i uzyskać niezwykle szybki dostęp do niego. Nie trać czasu i już teraz wyposaż się w odpowiedni worek żeglarski i ruszaj w rejs swojego życia z idealnie zapakowanym wyposażeniem!

Bagaż idealnie dostosowany do Twoich potrzeb

W czasie wyprawy to plecak wodoszczelny lub worek żeglarski ma się dostosować do Ciebie, a nie na odwrót, dlatego w czasie wyboru odpowiedniego bagażu warto zwrócić na kilka szczegółów. Po pierwsze – materiał. W czasie wyprawy nad wodę nie sprawdzą się zwykłe torby z bawełny. Idealny plecak wodoszczelny lub plecak wodoodporny na kajak powinien być wykonany z solidnego poliestru wykończonego powłoką, która jest odporna na działanie wody oraz nie przepuszcza jej do wnętrza, chroniąc nasze wyposażenie. W czasie dynamicznej wyprawy nie jesteś w stanie przewidzieć dokładnego scenariusza podróży, dlatego tak istotną rolę odgrywa konstrukcja. Dodatkowo warto sprawdzić, czy dany worek żeglarski lub plecak wodoszczelny posiada mniejsze kieszonki, które pozwolą na utrzymanie porządku oraz dobrą organizację. Nikt nie lubi marnować czasu na gorączkowe poszukiwania konkretnej rzeczy w pojemnej kieszeni zawierającej ogrom innych drobiazgów. Ponadto warto sprawdzić jaką pojemność ma wybrany przez nas worek żeglarski lub plecak wodoodporny na kajak. Podczas wypraw morskich nie ma sensu nadmiernie wykorzystywać wolnej przestrzeni i zabierać ze sobą tysiąca niepotrzebnych drobiazgów. Jeśli szykujesz się na krótki wypad to warto wybrać mniejszy plecak wodoszczelny, który będzie kompaktowym bagażem.

Niezawodność w każdych warunkach

Niezależnie od tego, czy Twoja przygoda zaczyna się na statku czy kajaku wybierz odpowiedni worek żeglarski lub plecak wodoszczelny, w którym bez kłopotu pomieścisz wszystko to, czego potrzebujesz. Praktycznym rozwiązaniem jest ulokowanie przekąsek energetycznych w mniejszych kieszonkach, do których dostęp jest znacznie łatwiejszy. Nie zapominaj również o tym, by Twój plecak wodoodporny na kajak pomieścił dużą ilość wody, byś (szczególnie w czasie upałów) odpowiednio nawadniał swój organizm. Gdy wybierzesz już idealny model bagażu na kolejną wyprawę nie pozostaje Ci nic innego jak zapakować to co niezbędne i ruszać w nieznane!

Powered by Comarch e-Sklep ®