0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 41
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Worki i siatki

Siatki i worki są wykorzystywane w różnych dyscyplinach sportu – w piłce siatkowej, w badmintonie, w piłce nożnej i ręcznej. Gra w te dyscypliny jest niemożliwa, kiedy nie ma siatki, ale oczywiście nie może to być przypadkowa siatka. Konieczna jest solidna siatka do siatkówki – model od sprawdzonego producenta. Jeśli szukasz takiej siatki, to jesteś w dobrym miejscu.

Siatka do siatkówki i nie tylko – rodzaje siatek

Zdecydowanie najpopularniejszą siatką jest sitka do siatkówki, ale wyróżniamy kilka różnych rodzajów siatek.

  • Siatka do siatkówki – taka siatka jest obszyta białą płócienną taśmą po obu stronach, a taśma ta tworzy krawędź o szerokości 7 cm. Na końcach tej taśmy znajdują się specjalne otwory pozwalające przewlec linki, za pomocą których mocuje się siatkę do bramki. W dolnej części siatki znajduje się taśma o szerokości 5 cm.
  • Siatka do badmintona – ta siatka ma zawsze 76 cm szerokości i jest zawieszona na wysokości 1,524 m.
  • Siatka do piłki ręcznej – siatka do piłki zwanej popularnie szczypiorniakiem jest zawieszona na bramce o wymiarach 3 m (szerokość) x 2 m (wysokość).
  • Siatka do piłki nożnej – siatka do bramki ma 244 cm wysokości i 732 cm szerokości. W bramce do piłki nożnej siatka jest bardzo głęboka, dzięki czemu dobrze uwidacznia moment zdobycia bramki.
  • Siatka na piłki – specjalnym rodzaje siatki jest siatka na piłki, czyli specjalny worek z siatki przeznaczony do przechowywania piłek. Zaletą takiej siatki jest fakt, że doskonale widać przez nią piłki.

Siatka do bramki – duży wybór modeli

W sklepie SportBazar.pl znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju siatek i worków do różnych dyscyplin i w różnych rozmiarach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty marek adidas, Meteor, NO10, Ronnay i Select. Wszyscy Ci producenci oferują doskonałe siatki i worki wykonane z trwałych materiałów. Dobra siatka do badmintona lub innej gry musi być niewątpliwie bardzo odporna, dlatego że często jest użytkowana w ciężkich warunkach. Działanie słońca, mocnego wiatru i wody nie może doprowadzać do zniszczenia takiej siatki. Dlatego właśnie siatka do bramki jest produkowana z syntetycznych materiałów o specjalnym splocie.

Jak dbać o siatki

Nieużywaną siatkę najlepiej przechowywać w specjalnym worku. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że siatka nie będzie się brudzić i plątać. Źle przechowywane siatki mogą się bardzo kurzyć, a przechowywanie ich w workach nie tylko ułatwia zachowanie siatki w czystości, ale też poprawia komfort jej transportu i przenoszenia. Jeśli siatka jest brudna, trzeba ją wyprać, przy czym najlepiej włożyć ją do specjalnego worka, a nie bezpośrednio do pralki. Oczywiście, żeby wyprać dużą siatkę, trzeba dysponować pralką o dużym wsadzie.

Wybór siatki nie jest trudny. Poszczególne siatki są bardzo podobne (różnią się właściwie tylko kolorem). Pewne jest jednak, że nieco droższa siatka będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem, bo nie zniszczy się tak szybko. Na trwałość siatki ostatecznie będzie wpływał zarówno sposób jej użytkowania, jak i przechowywania.

Powered by Comarch e-Sklep ®