0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 16
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Worki na buty męskie

Worek na obuwie kojarzy się głównie z czasami szkolnymi, wtedy nosiliśmy w nim obuwie na zmianę i tenisówki na WF. Dziś worki na buty męskie przeznaczone są nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Męskie worki na buty Nike pozwolą oddzielić obuwie od reszty rzeczy zabieranych na trening. Po treningu czy to na boisku, czy na siłowni schowamy brudne buty do worka, nie narażając na wybrudzenie całej zawartości torby bądź plecaka.

Worki na buty – funkcjonalność to podstawa

Większość firm oferujących worki na buty dla mężczyzn produkuje je z wysokiej jakości poliestru. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Niektóre dostępne modele są wodoodporne, co gwarantuje ochronę przed deszczem lub śniegiem dla butów czy innych przedmiotów, które schowamy wewnątrz worka. Worki na buty męskie występują w kilku rodzajach, dostępne są o kształcie trójkąta, tuby lub trapezu. Kształt jest istotny, gdy zamierzamy w worku nosić nie tylko buty. Solidne męskie worki na buty Nike posiadają mocne troczki, służą one jako wygodny ściągacz, którym zamkniemy worek. Worki na buty dla mężczyzn posiadają również dwa mocne sznurki, przymocowane do worka w ten sposób, aby tworzyły wygodne uchwyty do noszenia na ramionach.

Worki na buty- uniwersalność użytkowania

Worki na buty dla mężczyzn sprawdzą się nie tylko jako transporter na buty w drodze na trening czy na mecz. Mogą pełnić funkcje uniwersalnej torby na siłownię. Ze względu na swoją stosunkowo duża pojemność męskie worki na buty Nike są w stanie pomieścić strój na siłownię, nieduży ręcznik, bidon, portfel, klucze i wiele innych drobiazgów. Dzięki temu nie musimy brać ze sobą wielkiej torby treningowej, wystarczy mały, ale pojemny worek. Worki na buty męskie będą wspaniałym rozwiązaniem dla aktywnych osób, które lubią mieć wszystko pod ręką, a nie przepadają za wypchanymi kieszeniami. Wybierając się na spacer, schowamy do worka smartfon, słuchawki, dokumenty, portfel czy klucze do domu. Wszystkie drobiazgi będą bezpieczne w worku na naszych plecach. Kolejnym atutem jest kompaktowy rozmiar, worki na buty dla mężczyzn, gdy nie są użytkowane, można je zwinąć w niewielki kształt, który zmieści się dosłownie wszędzie.

Powered by Comarch e-Sklep ®