0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 18
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Worki na buty dla chłopców – do szkoły, na trening, czy na wycieczkę

Kompletując szkolną wyprawkę dla swojego dziecka, musisz pamiętać o obowiązku zmiany obuwia w szkołach. Z pomocą przyjdzie Ci worek na buty, w którym zmieszczą się buty na szkolny korytarz i te na zajęcia W-F. Worki na buty dla chłopców początkowo były atrybutem piłkarzy, którzy trzymali w nich swoje korki, jednak jakiś czas temu wkroczyły do mody ulicznej i obecnie cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Worki na buty dla chłopców przydadzą się również podczas krótkiej szkolnej wycieczki.

Worki na buty dla chłopców – oryginalność i porządek

Worki na buty dla chłopców dadzą szansę Twojemu dziecku poczuć się wyjątkowo - w końcu może wybrać worek z logo swojej ulubionej drużyny piłkarskiej bądź sygnowany nazwiskiem bohatera z boiska. Dobre worki na buty dla chłopców powinny być wykonane z wytrzymałego i odpornego na przecieranie materiału, a także pojemne. Powinny też posiadać prosty system ściągaczy, który zabezpieczy ich zawartość przed wypadnięciem.

Worki na buty dla chłopców - nie tylko na buty

Warto też rozważyć zakup drugiego worka na buty, który może posłużyć jako narzędzie do sortowania brudnej odzieży. Dzięki takiemu rozwiązaniu oddzielimy przepoconą, brudną odzież po zajęciach sportowych od podręczników, zeszytów czy drugiego śniadania, które przecież również znajdują się w plecaku. Ponadto worek idealnie sprawdzi się też na jednodniowej wycieczce. Spakujesz do niego butelkę wody, przekąskę oraz legitymację czy portfelik malucha. Dzięki sznurkom po obu stronach dziecko może nosić worek jak plecak.

Powered by Comarch e-Sklep ®