0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Uchwyty do pompek – urozmaicenie domowego treningu

Ćwicząc w domu, wiele osób popada w rutynę, a powtarzanie tych samych ćwiczeń staje się nudne. Warto pomyśleć o doposażeniu domowej siłowni w uchwyty do pompek. Ten nieskomplikowany przyrząd do wykonywania pompek będzie idealną alternatywą przy wykonywaniu tych jakże klasycznych ćwiczeń, a jego dodatkowym atutem jest fakt, że zajmuje niewiele miejsca. Uchwyty do pompek sprawiają, że podczas ćwiczeń angażujemy do pracy jeszcze więcej mięśni i zwiększamy swoją siłę i wytrzymałość fizyczną.

Uchwyty do pompek – chroń stawy przed przeciążeniami

Pompki to ćwiczenie, które angażuję wiele mięśni górnych partii ciała, jednocześnie obciążając stawy w dłoniach, nadgarstkach i łokciach. Wykorzystując do treningu uchwyty do pompek, minimalizujemy ucisk na te stawy, umożliwiając większy zakres ruchów podczas wykonywania ćwiczenia. Ogromnym atutem, jaki posiada przyrząd do wykonywania pompek to stabilna i wytrzymała konstrukcja, która stanowi silne podparcie i równomiernie rozkłada ciężar podczas ćwiczenia, a rączki pokryte antypoślizgową miękką pianką, zwiększają komfort podczas treningu.

Uchwyty do pompek – wzmocnisz i rozbudujesz mięśnie

Uchwyty do pompek to uniwersalny sprzęt, polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Trening z ich wykorzystaniem pozwoli budować wymarzoną muskulaturę mięśni ramion, barków, przedramion, klatki piersiowej, grzbietu i brzucha. Przyrząd do wykonywania pompek przeważnie używany jest do ćwiczenia pogłębionych pompek, jednak można wykorzystać go do wykonywania różnych wariantów tego ćwiczenia.

Uchwyty do pompek – przykładowe ćwiczenia

  • Pompki z szerokim rozstawem uchwytów (pracują mięśnie barków i klatki piersiowej)
  • Pompki z wąskim rozstawem uchwytów (angażujemy tricepsy i barki)
  • Pompki z wychyleniem do przodu (pracują barki i tricepsy)
  • Pompki ze zgiętymi kolanami (wzmacniamy mięśnie klatki piersiowej)
Powered by Comarch e-Sklep ®