0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 10
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Tyczki slalomowe do piłki nożnej. Kilka słów o produkcie

Tyczki slalomowe do piłki nożnej to niezbędny sprzęt treningowy używany przez piłkarzy, aby poprawić umiejętności techniczne, zwrotność i precyzję. Tyczki slalomowe zwane też laskami treningowymi są zazwyczaj wykonane z lekkiego, ale wytrzymałego materiału, takiego jak tworzywo sztuczne lub aluminium. Dzięki temu łatwo je przenosić. Standardowe tyczki slalomowe mają zazwyczaj wysokość wynoszącą od 1,5 do 2 metrów. To wystarczająco dużo, aby stworzyć wyzwanie podczas treningu. Tyczki są zazwyczaj w jaskrawych kolorach, takich jak pomarańczowy, czerwony lub żółty, co poprawia ich widoczność na boisku. W naszym sklepie tyczki sprzedawane są na sztuki. Aby móc ustawić tyczki w różnych konfiguracji treningowych, najlepiej zaopatrzyć się w 6-12 sztuk wraz z podstawkami.

Tyczki slalomowe do piłki nożnej mogą być stosowane zarówno na trawie, jak i na innych rodzajach nawierzchni. Są odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia, co sprawia, że są trwałym narzędziem treningowym.

Jak z nimi ćwiczyć?

Tyczki slalomowe są wykorzystywane do różnych ćwiczeń treningowych podnoszących umiejętności w zakresie dryblingu, precyzji podań, zwrotności czy kontroli piłki. Gracze mogą przebiegać między tyczkami, wykonując tak zwany slalom lub, jeśli pozbędą się podstawy wykorzystać tyczki jako laski treningowe i trenować dynamiczne skippy. Wystarczy ułożyć na trawie w niewielkiej odległości od siebie kilka/ kilkanaście lasek treningowych i szybko przebiec przez tor przeszkód, unosząc wysoko kolana, a stopy stawiając pomiędzy poszczególnymi akcesoriami. W tym ćwiczeniu laski treningowe mogą zastąpić drabinki koordynacyjne. Tyczki slalomowe do pilki nożnej można wykorzystać także w innych dyscyplinach sportowych, dzięki czemu są wszechstronnym narzędziem przydatnym zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych piłkarzy.

Powered by Comarch e-Sklep ®