0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Twister do ćwiczeń – idealna talia w zasięgu ręki

Twister do ćwiczeń jest małym niepozornym przyrządem treningowym. Ma kształt dysku o średnicy około 28 cm, składa się ze stabilnej podstawy i obrotowego talerza, na którym ustawiamy stopy. Jest na tyle mały i kompaktowy, że mieści się w torbie, a przechowywać możesz go w szafie. Bez problemu zabierzesz go ze sobą na urlop czy dłuższy wyjazd biznesowy. Z racji rozmiaru i bardzo prostej techniki wykonywania ćwiczeń, twister do ćwiczeń może być używany praktycznie wszędzie.

Mechanizm działania twistera jest banalnie prosty. Stojąc na obrotowym talerzu, wykonujemy skręty tułowia, skutkiem czego będzie wprawienie talerza w ruch przy pomocy mięśni nóg i bioder.

Twister do ćwiczeń – jaki wybrać

W ofercie producentów jest wiele twisterów. To, jaki wybierzesz, zależy od Twoich preferencji oraz tego, jak bardzo zaawansowanego sprzętu potrzebujesz.

  • Twister do ćwiczeń z wypustkami – podstawowy rodzaj przyrządu. Posiada delikatne, specjalnie rozmieszczone, gumowe wypustki, których zadaniem jest masowanie stóp w trakcie ćwiczeń.
  • Twister magnetyczny – zawiera elementy magnetyczne, które w połączeniu z masującymi wypustkami podczas ćwiczeń pozytywnie wpływają na układ krążenia. Taki masaż potrafi zniwelować bóle głowy, kości czy stawów.
  • Twister z linkami – Urządzenie posiadające elementy dzięki, którym możesz ćwiczyć mięśnie rąk. Linki zakończone uchwytami przy każdym skręcie wyciągasz z boku Twistera. Każdorazowe wyciągnięcie uchwytów do góry wymaga od Ciebie włożenia w to ćwiczenie określonej siły. Dzięki linkom urządzenie staje się jeszcze bardziej wielofunkcyjne i pozwala na ćwiczenie większych partii mięśni

Zaawansowane wersje urządzenia, jakim jest twister magnetyczny, posiadają stabilny uchwyt na dłonie. Uchwyt ten pozwala na łatwiejsze ustabilizowanie górnej części ciała podczas ćwiczeń (co jest niezwykle ważne!). Droższe modele mają wbudowany stoper, licznik obrotów czy licznik kalorii.

Twister do ćwiczeń – efekty

Twisterowi możemy przypisać podwójne działanie. Wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie. Jeśli wybierzesz twister magnetyczny, dzięki wypustkom i elementom magnetycznym podczas ćwiczeń będziesz też wykonywała masaż stóp, który będzie Cię relaksował i poprawi Twoje krążenie. Drugim aspektem przemawiającym za zakupem twistera jest fakt, iż poprawi też Twoją formę i wygląd. Używając twistera z linkami zauważysz wiele pozytywnych efektów takich jak:

  • wzmocnie mięśni rąk – dźwigając uchwyty do klatki piersiowej czy nad głowę, wykonujemy podobną pracę do podnoszenia niewielkich ciężarów
  • wysmuklenie talii – regularne ćwiczenia pozwolą uzyskać Ci wcięcie w talii
  • redukcja tkanki tłuszczowej - twister pozwala spalić około 100 kalorii w 15 min
  • wzmacnia i kształtuje mięśnie brzucha – ruchem obrotowym aktywujemy mięśnie skośne brzucha, które tak ciężko wyrzeźbić
  • relaks – dzięki masującym wypustka po treningu poczujesz się zrelaksowana

Twister do ćwiczeń będzie idealnym uzupełnieniem domowej siłowni. Pomoże Ci pracować nad smukłą sylwetką, a dzięki temu, że uaktywnia mięśnie brzucha, pozbędziesz się niechcianych boczków.

Powered by Comarch e-Sklep ®