zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Towarów w kategorii: 923
Sortuj według
Strona 1 z 26 1 2 3
Strona 1 z 26 1 2 3

Uprawianie turystyki - czy wymaga sprzętu?

Trudno wyobrazić sobie wycieczki i wyjazdy bez odpowiedniego sprzętu turystycznego . Jego elementy oraz właściwości należy dobrać do warunków, które będą panować w miejscu naszego pobytu. W drodze trzeba być przygotowanym na każde okoliczności. Przyrządzenie sobie posiłku, schronienie, lekarstwa... Nigdy nie wiadomo, co może nam się przydać podczas wędrówki. Jeśli szukasz kompletnego wyposażenia turystycznego, dobrze trafiłeś - nasz sklep internetowy Sportbazar.pl proponuje sprzęt turystyczny, który pozwoli na wygodną, komfortową i bezpieczną wycieczkę.

Sprzęt turystyczny – namioty, śpiwory, plecaki..

Trudno wyobrazić sobie biwak czy wycieczkę bez miejsca na nocleg – zazwyczaj wybieramy oczywiście namioty, ale to nie jedyny element wyposażenia, który będzie nam potrzebny. Niezbędne są także materace, śpiwory czy karimaty – wszystko w zależności od miejsca naszej podróży i panującej w nim aury. Może wystarczy nam hamak? Najlepiej, by sprzęt turystyczny był możliwie jak najlżejszy, zwłaszcza kiedy podróżujemy pieszo. Bezwzględnie będzie nam potrzebny także plecak, pojemny i wygodny podczas długiego marszu. Dobrze rozmieszczone kieszenie i wygodne schowki pozwolą znaleźć odpowiednie miejsce na wszystkie turystyczne akcesoria, które ze sobą zabierzemy. Sprzęt turystyczny składa się z wielu elementów, jednak miejsce na nocleg w postaci wygodnego namiotu oraz śpiwór czy karimata i koc to absolutne minimum wyposażenia – godne uwagi propozycje znajdziesz w naszym sklepie.

Sprzęt turystyczny, dzięki którymu przyrządzimy posiłek

W drodze konieczne będą także akcesoria turystyczne, dzięki którym przygotujemy sobie coś do zjedzenia. Ponownie, wiele zależy od wybranej przez nas trasy i lokalizacji. Na pewno jednak przydadzą się naczynia turystyczne czy przenośna, wygodna kuchenka. Sprzęt turystyczny do gotowania jest lekki i poręczny, a dzięki temu łatwy w transporcie. Nie zapomnijmy o bidonach na wodę, która niezbędna będzie podczas wędrówki w każdych warunkach – to jeden z podstawowych akcesoriów turystycznych bez względu na nasz cel. Składane stoliki czy krzesełka przydadzą się na każdym biwaki, ale również i wędkarzom. Warto je zabrać, kiedy przemieszczamy się samochodem, bywają bowiem niewygodne w transporcie pieszym. Na Sportbazar.pl znajdziesz jednak także bardziej kompaktowy sprzęt turystyczny, który bez problemu przetransportujesz w plecaku czy torbie.

Akcesoria turystyczne, które warto zabrać ze sobą w trasę

By sprawić, że marsz będzie wygodny najlepiej wyposażyć się w wygodną odzież oraz oczywiście kijki trekkingowe, które odciążą nasze stawy kolanowe podczas przemierzania długich kilometrów trudnego niekiedy szlaku. Koniecznością jest busola lub kompas, które pomogą nam odnaleźć właściwy kierunek oraz oczywiście mapa. Nie warto również wyruszać bez latarki lub lampy turystycznej – to ważna część akcesoriów turystycznych, podobnie jak apteczka w razie wypadku czy urazu.

Niezbędny podczas wędrówki, biwaku czy wycieczki sprzęt turystyczny można wymieniać długo – zachęcamy do zakupów na Sportbazar.pl, gdzie znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne w drodze, by w pełni czerpać radość w uroków turystyki.

Powered by Comarch e-Sklep ®