0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar butów:

Producent:

Poziom:

Linia:

Liczba produktów: 50
Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2
Strona 1 z 2 1 2

Turfy dla dzieci kochających piłkę nożną

Turfy to specyficzny rodzaj obuwia piłkarskiego przeznaczonego do gry na sztucznej nawierzchni np. tarnatowej. Turfy dla dzieci to starannie zaprojektowane i wykonane buty gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę bez względu na to, jak trudna jest nawierzchnia. Dobre turfy dopasowują się do kształtu stóp i działają antypoślizgowo, przez co zwiększają komfort poruszania się po boisku.

Buty turfy dla dzieci – solidne buty piłkarskie

Turfy mają za zadanie wspierać młodego piłkarza podczas gry. Odpowiednie buty turfy dla dzieci to buty przede wszystkim trwałe. Takie obuwie jest wykonane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, więc nie poddaje się tak szybko upływowi czasu. Turfy mają wzmacniane konstrukcje, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet podczas bardzo agresywnych treningów czy rozgrywek. Te buty są produkowane ściśle według specyfiki gry na trudnych nawierzchniach i w taki sposób, by pomagać w utrzymaniu równowagi i wspierać celność.

Buty turfy dla juniora – zastosowanie

Turfy to odmiana obuwia piłkarskiego. Takie obuwie jest przeznaczone przede wszystkim do gry na sztucznej nawierzchni, jadnak często zdarza się tak, że zawodnicy - amatorzy w turfach grają także na trawie, zmrożonej trawie lub na hali. Dlaczego Ponieważ to one łaczą w sobie właściwości korków i halówek. Kupując jedną parę, otrzymujesz więc trzy. Trzeba sobie zdawać sprawę jednak z tego, że turfy dla dzieci stosowane na hali czy naturalnej trawie nie będą się cechowały tak dobrą przyczepnością do podłoża, jak halówki.

Budowa tego obuwia przypomina budowę korków. Na zewnętrznej podeszwie butów piłkarskich typu turfy znajdują się liczne wypustki. Tych wypustek jest nawet kilkadziesiąt, dzięki czemu ciężar ciała równomiernie rozkłada się na całej podeszwie i zapewnia odpowiednie podparcie. Takie buty minimalizują ryzyko kontuzji. Buty turfy dla dzieci są polecane zarówno początkującym juniorom, jak i bardziej zaawansowanym małym graczom. To obuwie powinno być przede wszystkim solidnie wykonane, więc najlepiej zwracać uwagę na ofertę znanych producentów obuwia piłkarskiego. Wśród takich firm możemy wyróżnić przede wszystkim adidas, Nike i Puma.

Jakie turfy dziecięce wybrać

Turfy dla dzieci dzielimy na kilka typów. Wyróżniamy buty półamatorskie, półprofesjonalne, profesjonalne i rekreacyjne. Turfy dla dzieci Nike występują w wielu różnych wersjach, zarówno z krótką cholewką, jak i z cholewką w formie skarpety, przy czym skarpeta może się kończyć przed kostką lub zakrywać całą kostkę. Turfy dla dzieci Nike są dostępne też w wielu wariantach kolorystycznych. Nike dba o zróżnicowanie swojego asortymentu, więc buty tej firmy pozwalają się wyróżnić na boisku. Szczególnie popularne są turfy rekomentowane przez takich piłkarzy, jak Ronaldo, Ronaldinhio czy Neymar z widocznym logo marki Nike.

Jeśli szukasz tanich butów piłkarskich dla dziecka, sprawdź dokładnie ofertę sklepu SportBazar.pl. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych modeli butów piłkarskich w bardzo atrakcyjnych cenach.

Powered by Comarch e-Sklep ®