0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Producent:

Liczba produktów: 13
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Torby tenisowe jako niezbędny atrybut zawodnika

Torby tenisowe umożliwiają bezpieczne przenoszenie sprzętu sportowego na trening czy mecz. Zmieścisz tam zarówno rakietę tenisową (zwykle więcej niż jedną), jak i piłeczki tenisowe. Większe modele pomieszczą również odzież treningową.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem torby tenisowej

Przy zakupie torby na rakietę tenisową, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania torby oraz ilość miejsca do przechowywania (jeśli grasz z którymś z domowników, warto przemyśleć zakup większej torby tenisowej, takiej, która pomieści co najmniej dwie rakiety). Zastanów się również, czy zależy Ci na tym, aby torby tenisowe zawierały oddzielne komory na buty i strój. Atutem takiego rozwiązania jest segregacja rzeczy. Z łatwością możesz odseparować brudne, przepocone ubrania i obuwie po treningu od czystego sprzętu i ręcznika. Jeśli dodatkowo torba jest wyposażona w inne schowki, w których zmieścisz żel pod prysznic i mały szybkoschnący ręcznik, tym lepiej. Kolejna rzecz, na którą na pewno warto zwrócić uwagę to system nośny. Sam uchwyt może być niewygodny, warto wziąć pod uwagę torby z regulowanym pasem na ramię. W ten sposób dopasujesz system nośny do swoich indywidualnych preferencji.

Jakie torby tenisowe znajdziesz w tej kategorii

Na naszych półkach sklepowych znajdziesz torby tenisowe marek Head i Willson. Są to modele ze średniej półki cenowej w doskonałej relacji jakości do ceny. Każda z toreb pomieści minimum trzy takiety tenisowe i zawiera dodatkowe kieszenie na dokumenty. Kolorystytka daje duże pole manewru. Do wyboru klasyczne, czarne torby, szare torby olschoolowe nawiązujące do walizek z lat siedemdziesiątych oraz kolorowe torby z dużymi nadrukami.

Powered by Comarch e-Sklep ®