zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Kategorie

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Typ produktu:

Towarów w kategorii: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Łyżworolki i łyżwy figurowe Tempish - nabierz rozpędu

Marka Tempish została założona w 1994 roku w Czechach. Od samego początku zajmowała się produkcją sprzętu i ubrań sportowych, jednak najbardziej wyraźną linią produktową stały się łyżworolki, wrotki oraz łyżwy figurowe i hokejowe, szczególnie rolki dla dzieci. Znajdziesz je na sportbazar.pl w najlepszych cenach. Przekonaj się sam!

Fascynujący świat wrotkarstwa z Tempish - rolki Tempish

Jeżdżenie na łyżworolkach z roku na rok zdobywa coraz szersze grono fanów. To sport wręcz stworzony do miejskich warunków, który może być wykonywany wszędzie. Dodatkowo pozwala na łączenie szybszego przemieszczania się, słuchania muzyki, zabawy ze znajomymi i aktywności fizycznej. Czy może być coś wspanialszego?

Aby jednak uprawiać rolkarstwo na wysokim poziomie i zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa, warto korzystać ze sprawdzonych, renomowanych rozwiązań. Rolki Tempish

Łyżworolki Tempish dostosowane są zarówno do wykorzystywania rekreacyjnego, jak i kondycyjnego. Doskonała znajomość anatomii stopy pozwoliła na przygotowanie modeli idealnie dopasowujących się do pracy nóg, dając maksimum komfortu dzięki zastosowaniu systemu Ideal Position Control. Z kolei specjalnie opracowane systemy zapięć uniemożliwiają wypinanie się łyżworolek Tempish nawet w trakcie najbardziej dynamicznych manewrów i utrzymują stopy w jednej pozycji.

Łyżworolki marki Tempish - najlepsze materiały

Wykorzystywanie najwyższej klasy komponentów sprawia, że łyżworolki Tempish są bardzo wytrzymałe i nie ulegają szybkiemu zniszczeniu, co w przypadku tego typu sprzętu sportowego jest bardzo częste. Rolki Tempish wykonywane są m.in. ze stopu aluminium. Wykorzystane do produkcji wszystkich modeli sprawdzone łożyska zapewniają płynność ruchu i gładką pracę kółek. Szkielet łyżworolek Tempish najczęściej wykonany jest z nylonu i PE, przez co są one odporne na uderzenia, ale jednocześnie lekkie.

But wyłożony jest wyjmowanym wkładem, który łatwo można utrzymać w czystości i szybko wysuszyć. Dzięki temu utrzymanie higieny jest wyjątkowo proste.

Tak szybko, jak chcesz

Różne są style jeżdżenia, o czym marka Tempish wie bardzo dobrze. Dlatego modele łyżworolek, które produkowane są przez tę firmę dostosowane są do wymagań poszczególnych amatorów sportu. Dla osób, które lubią swobodną, dość powolną jazdę rekreacyjną przygotowano modele nie rozwijające maksymalnych prędkości. Dla tych, którzy opanowali sztukę wyjątkowo sprawnego przemieszczenia się w łyżworolkach i lubią jeździć bardzo prędko, najlepsze okażą się modele ze wzmacnianymi łożyskami i przygotowanymi do takiej jazdy kółkami. Przy kompletowaniu sprzętu do jazdy na rolkach warto pamiętać o zakupie kasku i ochraniaczy na stawy, które marka także ma w swojej ofercie.

Tempish dba o szczegóły

Marka Tempish zwraca uwagę na estetyczną stronę swoich produktów. Wszystkie modele łyżworolek Tempish charakteryzują się nowoczesnym, zwracającym uwagę, zgrabnym kształtem. Dodatkowo są atrakcyjne kolorystycznie, wkomponowując się w aktualne trendy w sporcie i fitnessie. Linia damska znacznie różni się od męskiej pod kątem wizualnym. Rolki dla dzieci z kolei przybrały bardzo wdzięczną kolorystykę. Wybierz Tempish, jeśli zwracasz uwagę zarówno na aspekty praktyczne, jak i estetyczne.

Powered by Comarch e-Sklep ®