0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 17
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Stroje kąpielowe 4F – krótka historia mody plażowej

Nikomu chyba nie trzeba mówić od czego zaczęła się plażowa moda, bo każdy, kto choć raz miał w rękach Biblię czy mitologię może sobie to wyobrazić. Otóż tak. Ludzie kąpali się nago. Z czasem nad morzem i w uzdrowiskach pojawiły się stroje kąpielowe. Był to wynik tego, że otwierano plaże koedukacyjne. Na początku stroje składały się z koszul i kalesonów. Były dość mocno zabudowane, zatem znacznie odbiegały od skąpych monokini, które obecnie widujemy na basenach czy plażach. Z biegiem czasu, kostiumy przechodziły różne metamorfozy i odsłaniały coraz więcej ciała. W 1912 roku, podczas Igrzysk Olimpijskich w Sztokholmie, pływaczki wystąpiły w obcisłych kostiumach z dzianiny. To tylko przyspieszyło tempo zmian. Kolejną próbą dla społecznej akceptacji było odsłonięcie brzucha. Dziś już natomiast nikogo nie dziwi widok mocno wyciętych majtek czy biustonosza. Na rynku są dostępne zarówno jednoczęściowe stroje, jak i komplety składające się z bokserek i topu oraz modelujące trikini czy monokini

Kostiumy kąpielowe 4F – wysoka jakość i piękne wzory

Współczesne stroje kąpielowe, jak większość produktów zmuszają przed zakupem do zadania sobie pytania, jakie zadanie mają pełnić. Czy użytkowniczka będzie z nich korzystała po wypoczynku nad morzem czy treningów basenie. Marka 4F stworzyła stroje kąpielowe z wysokiej jakości materiałów, a do tego użyła pięknej gamy kolorystycznej. Damskie kostiumy kąpielowe 4F posiadają ciekawe printy, które wzbudzają zachwyt wśród plażowiczów, a szybkoschnący materiał, jaki został użyty do produkcji, daje poczucie komfortu tuż po wyjściu z wody. Do wyboru różne modele. Bardzo popularne są wyszczuplające stroje z wycięciem. Dzięki wycięciu z przodu stroje kąpielowe 4F idealnie podkreślają dekolt, natomiast wycięcie na plecach sprawi, że fason staje się ciekawszy.

Kąpielówki 4F – wodny styl

Dla mężczyzn natomiast marka 4F przygotowała szeroki wybór kąpielówek o kroju bokserek. Elastyczny materiał powoduje pełną wygodę ruchów, a dodatkowy materiał wszyty w przednią ich część dba o pełne krycie. Subtelne logo w kąpielówkach 4F zostało umieszczone u dołu nogawki, co dodaje uroku całości. Każdy ruch w wodzie będzie niczym nieograniczony i swobodny, a elastyczny pas kąpielówek 4F z regulowanym sznurkiem utrzyma nasze spodenki na miejscu.

Powered by Comarch e-Sklep ®