0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 35
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Strój kąpielowy jednoczęściowy

Jednoczęściowy strój kąpielowy to klasyka gatunku. Jeśli wybierasz się na wakacje lub chcesz się zapisać na basen, to z pewnością szukasz stroju, który zagwarantuje Ci nie tylko wygodę, ale też podkreśli atuty sylwetki. Strój kąpielowy jednoczęściowy może spełniać obie te funkcje – gwarantować doskonały wygląd i maskować to, czego nie chcesz pokazać.

Strój kąpielowy sportowy – który kupić

Pokazanie się w stroju kąpielowym to dla wielu kobiet ogromne wyzwanie, bo większość z nas bardzo krytycznie ocenia swoją sylwetkę i unika eksponowania słabych stron. Mogłoby się wydawać, że strój kąpielowy jednoczęściowy dosłownie obnaży całą prawdę o Twojej figurze, ale dobrze dobrany, może zdziałać cuda. Umiejętność odpowiedniego dobrania stroju do sylwetki pozwoli Ci podkreślić jej atuty i jednocześnie ukryć wszelkie mankamenty. Przede wszystkim taki strój jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają kilka kilogramów za dużo i nie chcą tego eksponować. Stroje kąpielowe jednoczęściowe mogą bardzo ładnie modelować sylwetkę i wyszczuplać talię.

Wybór stroju kąpielowego będzie determinowany jego przeznaczeniem. W jednym przypadku strój kąpielowy sportowy wybierasz przede wszystkim do pływania i najważniejszą rzeczą jest, by ten strój gwarantował wygodę, a w drugim przypadku jedziesz nad morze i potrzebujesz stroju, w którym będziesz się przede wszystkim dobrze prezentować zarówno w drodze do baru, jak i podczad dryfowania na materacu.

Najważniejszy jest kolor. Ciemne kolory wyszczuplają, natomiast jasne dodają kilogramów. Jeśli chcesz się optycznie wyszczuplić, wybierz czarny lub ciemnogranatowy strój. Jeśli z kolei chcesz sobie dodać kilogramów, zdecyduj się na jasny strój, najlepiej biały lub kremowy.

Do pływania najlepsze będą stroje kąpielowe jednoczęściowe wycięte w dolnej części tak, jak figi lub dwuczęściowe z szortami. Jeżeli wybierasz się na wakacje i chcesz czuć się swobodnie na plaży, ale nie jesteś do końca zadowolona ze swojej figury, wybierz strój kąpielowy o kroju sukienki. Taki strój ma w dolnej części falbankę imitującą sukienkę.

Więcej porad dotyczących wyboru stroju kąpielowego znajdziesz na naszym blogu

Strój kąpielowy z szortami – najlepszy wybór dla kobiety, która pływa przez cały rok

W naszym sklepie sportowym znajdziesz przede wszystkim stroje kąpielowe jednoczęściowe marki Aqua-Speed. Od lat są cenione za jakość i funkcjonalność. Materiał jest odporny na działanie chloru i promieni UV. Jest to szczególnie ważne, jeśli kupujesz wielofunkcyjny kostium kąpielowy, który ma służyć Ci przez cały rok. Jeśli szukasz właśnie takiego produktu, pomyśl o stroju kąpielowym z szortami. Doskonale łączy on wymogi wobec stroju na basen i stroju nad morze. Strój kąpielowy z szortami pozwoli na pełną swobodę ruchów podczas intensywnej aktywności na basenie i umożliwi złapanie słonecznych promieni podczas wakacyjnego lenistwa nad wodą (odsłania brzuch). Stroje Aqua-Speed doskonale przylegają do ciała, więc nie bedą osuwać się podczas skoków do wody, a w dodatku ich wzory i kolory są bardzo trendy i podkreślą wakacyjną opaleniznę.

Powered by Comarch e-Sklep ®