STÓŁ DO PING PONGA CORNILLEAU SPORT 400 M OUTDOOR

Kod towaru: S0332

Producent: CORNILLEAU

STÓŁ DO PING PONGA CORNILLEAU SPORT 400 M OUTDOOR

Cena brutto 2 345,00 PLN

Cena producenta: 2 698,91 PLN

Powiadom mnie o dostępności

W magazynie: brak towarubrak towaru

Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

» Porównaj Opinie: 0

STÓŁ DO PING PONGA CORNILLEAU SPORT 400 M OUTDOOR

 

WYSYŁKA - 30zł

TRANSPORT NA TERENIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - GRATIS.

 

Stół pingpongowy uznanej francuskiej firmy Cornilleau model 400 SPORT OUTDOR M przystosowany do użytku zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu materiałów anty korozyjnych, stół ten odporny jest na złą pogodę i może być trzymany na zewnątrz przez cały rok. Stoły przez nas oferowane produkowane są we Francji i odznaczają się niezwykle wysoką jakością.

Stół w kolorze niebieskim.

 

Stół posiada opatentowane technologie firmy cornilleau:

COMPACT TECHNOLOGY – bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem firmy Cornilleau, dlatego stworzyła ona i opatentowała specjalną technologię składania. Stoły są tak zaprojektowane aby obchodzenie się z nimi przychodziło użytkownikowi z łatwością, było bezpieczne i równocześnie aby przestrzeń potrzebna do przechowywania złożonego produktu była jak najmniejsza. Ta technologia znacząco redukuje możliwość przewrócenia się stołu jak również całkowicie eliminuje niebezpieczeństwo dostania się dziecka pomiędzy dwie złożone połówki stołu.

DSI – integrated double security - dzięki opatentowanemu systemowi DSI firmy Cornilleau stół automatycznie blokuje się nawet na nierównych powierzchniach takich jak trawnik, ziemia czy piasek. Stół posiada osiem różnych pozycji do blokowania w trybie gry oraz osiem w trybie przechowania. Jeżeli chodzi o wygodę użytkowania to stół może być rozkładany i składany z łatwością przez jedną osobę dzięki użyciu ergonomicznej rączki. Dzięki specjalnemu systemowi bezpieczeństwa jeżeli przez przypadek wypuści się dźwignię z rąk stół automatycznie blokuje się pod kątem 65 *, tym samym wykluczając możliwość wypadku.

MAT TOP – jest to specjalne wykończenie blatu stołów firmy Cornilleau dzięki któremu nasze stoły odbijają promienie słoneczne aż 10 razu mniej niż stoły innych producentów. Dzięki temu możesz cieszyć się grą w pełnym słońcu bez ryzyka że zostaniesz oślepiony.

 

INNOWACJE FIRMY CORNILLEAU:

 

Wheels with brakes – kółka z hamulcami – hamulce te gwarantują stabilność stołu w czasie gry, a także dodatkowe bezpieczeństwo w czasie magazynowania stołu.

Adjustable net – height and tension – regulacja siatki od stołu, dotyczy ona zarówno ich wysokości jak i stopnia napięcia.

Adjustable leg height – regulacja wysokości nóg stołu. Każdą nogę nożna regulować oddzielnie, dzięki czemu możliwe jest optymalne wypoziomowanie stołu do gry nawet na nierównej powierzchni.

Corner protection pads – plastikowe nakładki ochronne na rogi stołu montowane w celu ochrony najmłodszych dzieci.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

Stół przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Powierzchnia do grania – wykonana z płyty ebonitowej o grubości 6mm

Ramy – 50 milimetrowa stal odporna na korozje i zadrapania.

Nogi – nogi o wymiarach 100 x 60 milimetrów wygięte w łuk, z żywicową nakładką.

Kółka – podwójne o średnicy 150 milimetrów, dwie pary wyposażone w hamulce.

Siatka – siatka wykonana z polietylenu, przymocowana do boku stołu automatycznie chowa się kiedy stół jest składany. Wysokość jak i napięcie siatki jest regulowane.

Dodatkowy panel do przechowywania piłek umieszczony z boku stołu.

 

Waga i wymiary:

Waga stołu 68 kg

Wymiar po rozłożeniu: D 274 cm S 152.5 cm W 76 cm

Wymiar po złożeniu: D 167 cm S 75 cm W 155 cm

 

GWARANCJA 3 LATA

 

Powered by Comarch e-Sklep ®

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i rabatach


Opinie o Sportbazar w Okazje.info
Pobieranie danych...