0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Rozmiar:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 3 1 2 3
Strona 1 z 3 1 2 3

Sprzęt siłowy – co jest niezbędne

Trening na siłowni ma konkretny cel – przyrost masy mięśniowej, poprawienie wytrzymałości i kondycji. Nie jesteśmy jednak w stanie osiągnąć pożądanych efektów bez odpowiednich, chociaż podstawowych akcesoriów do ćwiczeń. Sprzęt do siłowni jest niezbędny – miejsce do ćwiczeń możemy urządzić we własnych czterech ścianach. Pamiętajmy jednak, by wyposażyć je we wszystkie niezbędne przedmioty – od niewielkich, ale ważnych akcesoriów po solidny sprzęt siłowy taki jak atlasy czy ławeczki.

Sprzęt siłowy – solidne elementy

Kiedy jesteśmy nastawieni na naprawdę konkretne efekty i planujemy ćwiczyć regularnie, warto zainwestować w atlas do użytku domowego. Dostępne w naszym internetowym sklepie sportowym Sportbazar.pl modele pozwalają na wykonanie wielu różnorodnych ćwiczeń, między innymi wyciskania, modlitewnika, dźwigni zginania i prostowania kolan czy wyciągu górnego i dolnego.

Przy zakupie atlasu warto zwrócić uwagę na jego parametry – wymiary i zakres pracy – i tylko kiedy posiadamy odpowiednią ilość miejsca w pomieszczeniu poświęconym na siłownię warto się na niego zdecydować. Jedynie wtedy trening na atlasie będzie komfortowy i przyjemny.

Dobrym wyborem do wyposażenia domowej siłowni są również ławki do ćwiczeń. Proponujemy wiele różnorodnych modeli sprzętu do siłowni o rozmaitych parametrach, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. To modele uniwersalne i łatwe w regulacji, by ćwiczenia górnych partii mięśniowych były jak najbardziej wygodne. Atrakcyjne są zwłaszcza ławki łatwe w montażu i demontażu – sprawiają one, że po zakończonym treningu nie zajmują dużo miejsca, co jest pomocne zwłaszcza na niewielkim metrażu domowej siłowni. Do ławki niezbędne jest również dokupienie gryfu i talerzy oraz dodatkowych obciążeń takich jak hantle – z takim sprzętem do siłowni można śmiało zacząć ćwiczyć.

Akcesoria do siłowni – nie mniej ważne

Domowa siłownia nie obejdzie się również bez specjalnie dobranych akcesoriów do siłowni– sama ławka do ćwiczeń na nic się nam nie przyda, kiedy nie zaopatrzymy się we wspomniany już gryf i w talerze odpowiednie do naszych potrzeb. Nie bez znaczenia będą także mniejsze hantle czy całe zestawy akcesoriów do siłowni, dzięki którym można również pracować nad rzeźbieniem mięśni. Pomocne w treningach na pewno będą także inne drobiazgi – od skakanek po ściskacze.

Pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo – w naszym sklepie internetowym można wyposażyć się także w pasy kulturystyczne do podnoszenia ciężarów czy wzmacniające chwyt rękawiczki. By ćwiczyło się wygodnie niezbędna będzie także mata, a efekty przyniosą na pewno także ćwiczenia z kettlami oraz używanie ekspanderów. Jeśli jeszcze czegoś nam brakuje, może warto postawić na drążek rozporowy, który pomoże w treningu podciągania się

Tak wyposażona domowa siłownia pozwoli na osiąganie naprawdę obiecujących rezultatów – pozostaje tylko regularnie i pilnie ćwiczyć – a po sportowe zakupy sprzętu do siłowni zapraszamy do Sportbazar.pl. Każdy znajdzie coś dla siebie – bez wzlędu na to, jaki jest cel jego ćwiczeń – nam pozostaje trzymać kciuki za efekt, którego oczekujesz!

Powered by Comarch e-Sklep ®