zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Kategorie

Filtry

Cena:

- PLN
Towarów w kategorii: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Sponeta - firma z tradycją

Sponeta to niemiecka firma, która istnieje na rynku od ponad 60 lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją stołów do tenisa stołowego Sponeta. Z biegiem lat stała się jednym z najbardziej znanych producentów stołów do ping-ponga na całym świecie. Produkty tej marki, jak większość niemieckich produktów, cenione są za jakość, solidność i trwałość. Kupując stół od Sponety, możesz być pewny, że spędzisz przy nim mnóstwo radosnych chwil z rodziną i przyjaciółmi w atmosferze sportowej rywalizacji, i że będzie dostarczał Ci rozrywki przez wiele, wiele lat.

Stoły do tenisa stołowego Sponeta -niemiecka jakość

Sponeta stoły do ping-ponga dostarczane są do ponad 90 krajów, dostępne w ośmiu różnych stylach jakości, aby ustosunkować się do każdych wymagań, celów rekreacji czy rywalizacji.

Stoły do tenisa stołowego Sponeta są zaprojektowane i skonstruowane nie tylko zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, ale również z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakości.

Stół do tenisa stołowego Sponeta dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli chciałbyś dać upust swojej energii, gra w ping-ponga to najlepszy sposób. Stoły do tenisa stołowego to idealny wybór. Dopasuj stół do ping-ponga Sponeta do swoich potrzeb i ciesz się grą. Sponeta oferuje aż osiem linii stołów do tenisa stołowego, wybierz jedną z nich:

  • HOBBYLINE „Enjoy your match!”
  • GAMELINE „Game, set and match”
  • SPORTLINE „Enjoy active recreation”
  • EXPERTLINE „Ambitioned amateurs only”
  • SCHOOLLINE „For schools and sports club”
  • ACTIVLINE „Athlets in action”
  • PROFILINE INDOOR „For competetive sports”
  • CHAMPIONLINE INDOOR „For world-class prfoessionals”

Zalety gry w tenisa stołowego

Przede wszystkim uprawiać tenis stołowy może każdy, czyli jest to sport dla każdego. Tenis stołowy jest aktywnością dla każdego: dzieci, młodzieży, osób dorosłych i w podeszłym wieku. Jest odpowiedni zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Mogą go też uprawiać osoby na wózku inwalidzkim. Ping-pong może być uprawiany jako sport wyczynowy i sport zawodowy oraz jako gra rekreacyjna. Jest to zarówno sport olimpijski jak i paraolimpijski.

Tenis stołowy jest także tani i dostępny. Wymagany sprzęt to stół, siatka, piłka oraz partner do grania. Uprawiać go można w każdych warunkach czyli jest to sport na każdą pogodę. Jest to gra indywidualna niekontaktowa, grana w pomieszczeniu zamkniętym i w każdym klimacie, bez względu na warunki klimatyczne czy to pada deszcz czy śnieg, czy też temperatura jest dodatnia lub ujemna.

Tenis stołowy wpływa na lepszy rozwój mózgu. Naukowcy stwierdzili, iż gra w tenisa stołowego daje wiele możliwości. Przede wszystkim pomaga rozwinąć inteligencję, zwiększyć koordynację ruchową oraz świadomość własnego ciała. Według znanego światowego neurofizjologa klinicznego de Daniela G. Amen'a, uprawianie tej dyscypliny sportowej ma korzystny wpływ na rozwój człowieka. A to dlatego, że gra w tenisa korzystnie wpływa na koordynację między dłonią a wzrokiem, co pomaga w nauce i lepszym zapamiętywaniu przepisywanych wiadomości z tablicy w szkole.

Powered by Comarch e-Sklep ®