0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Liczba produktów: 1
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Spodnie w góry Alpinus – podstawa górskiej wędrówki

Czas górskiej aktywności dla wielu osób jest pełne relaksu oraz sprawdzenia swoich możliwości. Różnorodne trasy, wielogodzinne marsze oraz nierzadkie wspinaczki to tylko część planu, jaki trzeba wcześniej przygotować. Zaczynając swoją górską wyprawę, oprócz niezbędnego sprzętu, który jest dopasowany do odpowiedniej pory roku, trzeba również przygotować odpowiednie ubranie. Kompletowanie ubioru na wyprawę powinniśmy zaczynać od bielizny termoaktywnej, po niej przychodzi pora na spodnie turystyczne Alpinus, bluzę oraz softshell. Spodnie w góry Alpinus są trwałe, uszyte z materiału szybkoschnącego w przypadku gdy nas złapie deszcz, a przede wszystkim wygodne. Szykując się w góry jesienią czy wiosną, warto pomyśleć o spodniach w góry typowo trekkingowych lub turystycznych.

Spodnie turystyczne Alpinus – trwałe wsparcie na szlaku

Trasy wybrane, śpiwór spakowany, to teraz czas na spodnie turystyczne Alpinus. Dzięki różnym dodatkom są one praktyczne oraz pozwalają na swobodne pokonywanie szlaku. Dzięki zastosowaniu tkaniny hydrofobowej, spodnie turystyczne Alpinus nabierają właściwości wodoodpornych, odpychając wodę od materiału. Czterokierunkowy stretch użyty w spodniach Alpinus męskich nadaje im elastyczność, która jest bardzo ważna podczas górskich wędrówek. Nie powoduje to uczucia dyskomfortu oraz naprężenia, podczas użytkowania. Delikatne logo wyszyte przy kieszeniach spodni turystycznych Alpinus, subtelnie podkreśla ich charakter.

Spodnie trekkingowe Alpinus – mocny dodatek podczas górskiej wyprawy

Jesteś pasjonatem górskich wędrówek w jesiennej, często deszczowej aurze? Świetnie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie na „mokre” sytuacje. Impregnacja DWR użyta w spodniach trekkingowych Alpinus daje wysoką gwarancję nieprzepuszczania wody oraz wilgoci pod materiał. Woda skrapla się na powierzchni i swobodnie opada w dół. Dodatkowo spodnie Alpinus męskie są odporne na gniecenie, a szybkoschnąca tkanina sprawdzi się w podróży. Wielozadaniowe kieszonki pomieszczą kompas, telefon czy scyzoryk, a delikatne logo, które zostało wyhaftowane, dodaje mocnego charakteru całej naszej stylizacji. Spodnie trekkingowe Alpinus to najlepsza propozycja na wędrówki po szlakach, tych krótszych i tych bardziej wymagających.

Powered by Comarch e-Sklep ®