0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Płeć:

Rozmiar:

Kolor:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 17 1 2 3
Strona 1 z 17 1 2 3

Spodenki piłkarskie podstawą stroju piłkarza

Obok koszulki do piłki nożnej, spodenki piłkarskie to podstawowy element stroju piłkarza. To do nich zależy jakość naszej gry – jeśli odzież będzie przewiewna, niekrępująca ruchów i wygodna, to i nasza gra będzie znacznie skuteczniejsza. Maksymalne skupienie, koncentracja i wydajność podczas treningu czy meczu zostanie osiągnięta jedynie podczas gry w stroju, który nie będzie nam przeszkadzał. Spodenki sportowe dla piłkarzy są więc niezwykle ważne – zwróćmy uwagę na ich odpowiednie dopasowanie zanim zaczniemy swoją przygodę z piłką nożną na poważnie.

Dla kogo spodenki piłkarskie

Bez względu na płeć i wiek, każdy gracz musi posiadać wygodne spodenki piłkarskie. Powinny być dobrane do koszulki, a jeśli bierzemy udział w meczu jako członek regionalnej drużyny czy reprezentacji, musimy założyć cały komplet, by wyglądać reprezentacyjnie. Dodatkowo ułatwia to zadanie kolegom z drużyny, którzy łatwiej nas rozpoznają na boisku oraz komentatorom, którzy niekiedy mogą zawodników ze sobą pomylić.

Spodenki do piłki nożnej powinny być przewiewne i stworzone z materiału odprowadzającego pot – liczne innowacje wprowadzane przez producentów odzieży sportowej coraz lepiej sprawdzają się w tym obszarze. Co ciekawe, większość znanych piłkarskich drużyn zamawia dla swoich graczy spodenki większe o jeden rozmiar, by zapewnić piłkarzom komfort. Dlaczego Zawodowi zawodnicy mają bardzo rozbudowane mięśnie ud, dlatego zbyt mały rozmiar spodenek mógłby być zbyt obcisły i krępować ruchy podczas gry, co znacznie obniży efektywność piłkarza. Pamiętamy przy tym, że także zbyt luźny strój nie jest wskazany do gry – nie da się w nim osiągnąć niezbędnego do gry komfortu.

Spodenki piłkarskie często są wyposażone w kieszenie czy dodatkowe siateczki, które zapewniają niezbędną wentylację – coraz częściej do ich szycia wykorzystuje się także najnowszej generacji materiały, które zapewniają niezbędną wygodę.

Spodnie piłkarskie – trening w chłodniejsze dni

Trening w chłodniejszych miesiącach, czyli podczas wczesnej wiosny czy późnej jesieni wygaga cieplejszej odzieży. Wówczas spodenki należy zamienić na spodnie piłkarskie. Spodnie piłkarskie muszą być również odpowiednio dobrane, by gra sprawiała przyjemność. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom swojej gry i jej częstotliwość.

Jeśli szukasz wygodnych i funkcyjnych spodni piłkarskich znanych producentów (pamiętaj o tym, że muszą mieć wąskie nogawki oraz system wentylacyjny i gumkę w pasie), stworzonych z wysokiej jakości materiałów i takich, które posłużą dłużej niż przez jeden sezon, musisz zapoznać się z ofertą zawartą w katalogach adidas Teamwear czy Nike Team. Posiadamy modele w wielu wzorach i kolorach, ale także w szerokim zakresie cenowym.

Początujących graczom polecamy całkiem proste i niedrogie spodnie piłkarskie, w których można przyzwyczaić się do gry, natomiast dla zawodników bardziej zaawansowanych bez problemu znajdziemy spodnie piłkarskie wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które pomogą poradzić sobie nawet podczas bardzo zaciętej rywalizacji. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Powered by Comarch e-Sklep ®