zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar:

Producent:

Kolor:

Typ produktu:

Towarów w kategorii: 415
Sortuj według
Strona 1 z 12 1 2 3
Strona 1 z 12 1 2 3

Spodenki piłkarskie podstawą stroju piłkarza

Obok koszulki do piłki nożnej, spodenki piłkarskie to podstawowy element stroju piłkarza. To do nich zależy jakość naszej gry - jeśli odzież będzie przewiewna, niekrępująca ruchów i wygodna, to i nasza gra będzie znacznie skuteczniejsza. Maksymalne skupienie, koncentracja i wydajność podczas treningu czy meczu zostanie osiągnięta jedynie podczas gry w stroju, który nie będzie nam przeszkadzał. Spodenki sportowe dla piłkarzy są więc niezwykle ważne – zwróćmy uwagę na ich odpowiednie dopasowanie zanim zaczniemy swoją przygodę z piłką nożną na poważnie.

Dla kogo spodenki piłkarskie?

Bez względu na płeć i wiek, każdy gracz musi posiadać wygodne spodenki piłkarskie. Powinny być dobrane do koszulki, a jeśli bierzemy udział w meczu jako członek regionalnej drużyny czy reprezentacji, musimy założyć cały komplet, by wyglądać reprezentacyjnie. Dodatkowo ułatwia to zadanie kolegom z drużyny, którzy łatwiej nas rozpoznają na boisku oraz komentatorom, którzy niekiedy mogą zawodników ze sobą pomylić.

Spodenki do piłki nożnej powinny być przewiewne i stworzone z materiału odprowadzającego pot – liczne innowacje wprowadzane przez producentów odzieży sportowej coraz lepiej sprawdzają się w tym obszarze. Co ciekawe, większość znanych piłkarskich drużyn zamawia dla swoich graczy spodenki większe o jeden rozmiar, by zapewnić piłkarzom komfort. Dlaczego? Zawodowi zawodnicy mają bardzo rozbudowane mięśnie ud, dlatego zbyt mały rozmiar spodenek mógłby być zbyt obcisły i krępować ruchy podczas gry, co znacznie obniży efektywność piłkarza. Pamiętamy przy tym, że także zbyt luźny strój nie jest wskazany do gry – nie da się w nim osiągnąć niezbędnego do gry komfortu.

Spodenki piłkarskie często są wyposażone w kieszenie czy dodatkowe siateczki, które zapewniają niezbędną wentylację – coraz częściej do ich szycia wykorzystuje się także najnowszej generacji materiały, które zapewniają niezbędną wygodę.

Spodenki sportowe dla piłkarzy-amatorów

Oczywistym jest, że zawodowi gracze w piłkę nożną korzystają z odzieży bardziej zaawansowanej niż ta, która będzie potrzebna do rekreacyjnych rozgrywek. Spodenki piłkarskie dla amatorów jednak muszą być również odpowiednio dobrane, by gra sprawiała przyjemność. W naszej hurtowni sportowej każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom swojej gry i jej częstotliwość.

Jeśli szukasz wygodnych spodenek do piłki nożnej znanych producentów, stworzonych z wysokiej jakości materiałów i takich, które posłużą dłużej niż przez jeden sezon, zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego. Posiadamy modele w wielu wzorach i kolorach, ale także w szerokim zakresie cenowym.

Początujących raczom polecamy całkiem proste i niedrogie spodenki sportowe, w których można przyzwyczaić się do gry, natomiast dla zawodników bardziej zaawansowanych bez problemu znajdziemy spodenki piłkarskie wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które pomogą poradzić sobie nawet podczas bardzo zaciętej rywalizacji. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Powered by Comarch e-Sklep ®