0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Przeznaczenie:

Typ produktu:

Rozmiar:

Kolor:

Producent:

Liczba produktów: 258
Sortuj według
Strona 1 z 8 1 2 3
Strona 1 z 8 1 2 3

Spodnie dresowe męskie – wybierz idealne

Historia spodni dresowych zaczęła się stosunkowo niedawno i bardzo niepozornie. Któż by pomyślał, że z czasem spodnie dresowe męskie i damskie staną się must have w szafach większości ludzi

Spodnie dresowe męskie – jakie wybrać

Mogłoby się wydawać, że w kwestii wyboru dresów nie ma większej filozofii, ale nic bardziej mylnego. Jeśli spodnie dresowe męskie mają być wygodne i funkcjonalne, nie możesz ich wybrać w sposób przypadkowy.
  • Rozmiar – spodnie dresowe męskie niejedno mają imię i możesz je spotkać pod postacią przylegających do ciała getrów albo bardzo luźnych bawełnianych joggerów z obniżonym krokiem. Te pierwsze sprawdzają się głównie podczas ćwiczeń, natomiast te drugie na co dzień. Dobrze dobrany model spodni to taki, który nie zsuwa się z bioder, ale jednocześnie nie odciska się na skórze.
  • Materiał wykonania – oferujemy spodnie dresowe z bawełny, elastanu, poliestru i mieszanych materiałów. Do ćwiczeń najlepiej wybierać spodnie dresowe męskie z tkanin syntetycznych cechujących się małą nasiąkliwością i wysoką odpornością, natomiast w codziennych zastosowaniach lepiej sprawdzą się dresy z czystej bawełny, które z powodzeniem zestawisz z podobną bluzą.
  • Wykończenie – spodnie dresowe mogą mieć proste nogawki albo ściągacze na nogawkach, gumkę w pasie albo specjalny troczek do ściągania. Mogą mieć też kieszenie lub występować w wersji bez kieszeni i wszystkie te elementy mają znaczenie. Do ćwiczeń najlepiej sprawdzą się dresy ze ściągaczami przy kostkach i bez kieszeni, natomiast na co dzień te z kieszeniami i troczkiem w pasie.

Spodnie dresowe męskie szare do ćwiczeń i na co dzień

Pierwotnie spodnie dresowe były zaprojektowane i produkowane w kolorze szarym i model ten jest właściwie swego rodzaju synonimem dresów. Szarość to wdzięczny kolor, który nie tylko pasuje każdemu i każdego rozpromienia, ale też wolniej się brudzi, co jest bardzo pożądane w codziennych sytuacjach. Mimo że spodnie dresowe męskie szare kojarzą nam się typowo z treningami, to w spodniach tych doskonale chodzi się też po domu, w ogródku czy na spacer – wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy wygodę. Postaw na spodnie dresowe męskie od swojej ulubionej marki – adidas, Nike, a może Puma

Powered by Comarch e-Sklep ®