0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Rozmiar:

Producent:

Liczba produktów: 19
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Softshell męski – kurtki z nowoczesnej tkaniny

Softshell jest innowacyjną tkaniną składającą się z trzech warstw. Zadaniem tej tkaniny jest gwarantowanie maksymalnego komfortu termicznego przy jednoczesnej ochronie przed deszczem i opadami śniegu. Softshell męski to zdecydowanie najbardziej nowoczesny materiał konstrukcyjny stosowany do produkcji odzieży sportowej.

Obecnie firmy zajmujące się tworzeniem odzieży sportowej wiedzą, że wymagania użytkowników kierują się w stronę jakości, a im bardziej funkcjonalny jest materiał wykonania odzieży, tym lepiej. Trudne warunki atmosferyczne nie muszą uniemożliwiać treningu, a wypad w góry jest możliwy nawet podczas intensywnych opadów śniegu. Wszystko to dzięki materiałowi softshell.

Softshell męski – charakterystyka i zalety

Nazwa tkaniny softshell pochodzi od dwóch angielskich słów – „soft” (delikatny, miękki) i „hardshell” (twardy, mocny). Jak sama nazwa wskazuje, softshell męski jest tkaniną jednocześnie ciepłą, miłą w dotyku i wytrzymałą. Kurtka softshell składa się z trzech warstw: bielizny termoaktywnej, polaru oraz zewnętrznej membrany czyniącej kurtkę nieprzemakalną. Nazwa softshell jest stosowana w wielu przypadkach jako ogólne określenie nieprzemakalnych, wiatroodpornych i ciepłych kurtek, które można nosić o każdej porze roku.

Połączenie właściwości sprzyjających utrzymaniu komfortu oraz bezpieczeństwa i uniwersalność materiału softshell uczyniła go niezwykle popularnym i coraz częściej wykorzystywanym przez konstruktorów odzieży sportowej.

Softshell męski 4F

Szeroką ofertą kurtek z tkaniny softshell może się pochwalić polska firma odzieżowa 4F. Softshell męski 4F jest dostępny w wielu rozmiarach, kolorach oraz fasonach. Do wyboru masz kurtki z kapturami i bez kapturów, modele czarne, granatowe, szare, niebieskie i dwukolorowe. Poszczególne modele kurtek są przeznaczone na okres przejściowy albo na zimę – kiedy potrzebujesz maksymalnego zabezpieczenia przed mrozem i przeszywającym wiatrem. W kurtce z nowoczesnego materiału możesz ćwiczyć na dworze bez obawy o wychłodzenie organizmu i to nawet wtedy, kiedy pada deszcz.

Anatomiczne kroje kurtek 4F zapewniają wygodę ruchów. Mimo że kurtki są ciepłe i dość grube, nie krępują ruchów i tym samym nie ograniczają w żaden sposób aktywności. Materiał jest odporny na nasiąkanie wodą, a regulowane rzepy powalają ochronić nadgarstki. Nasunięcie rękawów kurtki na rękawiczki i szczelne zapięcie rzepów gwarantuje, że zimny wiatr nie będzie owiewał dłoni i nadgarstków. Wysoki kołnierz kurtki softshell 4F zastępuje szal, a wykończeniowa patka chroni brodę przed podrażnieniami.

W takiej kurtce niestraszne będą Ci nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Możesz ćwiczyć, gdziekolwiek chcesz i jak chcesz, bez obawy o swoje bezpieczeństwo i samopoczucie. Kurtka wykonana z solidnych materiałów posłuży Ci przez kilka sezonów i co najważniejsze – nie będzie się niszczyć podczas prania. Wierzchnia tkanina jest odporna nie tylko na wysoką temperaturę, ale też na promienie słoneczne.

Powered by Comarch e-Sklep ®