0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Płeć:

Rozmiar butów:

Liczba produktów: 118
Sortuj według
Strona 1 z 4 1 2 3
Strona 1 z 4 1 2 3

Sneakersy adidas – sportowy duch i trendy look

Często nasi klienci pytają nas o to, o co właściwie chodzi z tymi sneakersami adidas, co to za buty. Otóż sneakersy to typ obuwia, który swoją nazwę wziął od angielskiego słowa sneak, czyli skaradać się. Wszystko to za sprawą miękkiej podeszwy, która nie wydaje dźwięku podczas chodzenia. Początkowo była ona wykonana z gumy (dlatego snaekersami określano wyłącznie płytkie trampki), obecnie jednak również z pianek i innych miękkich tworzyw. Sneakersy adidas to zatem lekkie, płócienne, skórzane lub syntetyczne, sportowe buty, które doskonale spisują się zarówno na co dzień, jak i podeczas aktywności. Najlepiej ten model obuwia obrazują sneakersy adidas. Z pewnością kojarzysz kultowy model adidas Superstar, prawda To właśnie buty, które definiują słowa "sneakers".

Buty sportowe adidas damskie

W ofercie mamy sneakersy dla dorosłych oraz dla dzieci. Sneakersy damskie adidas pozwalają na wygodne przemieszczanie się po mieście oraz na aktywność zarówno na siłowni, jak i w terenie. Dopasowanie, stabilizacja i amortyzacja wpływają na lekkość kroku oraz pokonywanie długich dystansów bez szybkiego uczucia zmęczenia. Technologie służące przewiewności są zbawieniem w ciepłe dni bądź podczas intensywnej pracy nóg. Modele z osłonami palców chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, przetarciami, a w razie, gdyby ktoś stanął Ci na stopie, niwelują ból, w niektórych modelach zresztą nawet tego nie poczujesz. Ulubione modele butów sportowych adidas damskich to Daily oraz 8k.

Buty adidas dla dzieci

Prócz butów sportowych adidas damskich oraz męskich na uwagę zasługują buty adidas dla dzieci. Ich w ofercie niewątpliwie mamy najwięcej. Ten funkcjonalne buciki z pewnością umilą zabawę. Idealne do piaskownicy, zabawy w berek, na rowerek czy hulajnogę. Sneakersy dla dzieci adidas są lekkie, mają miękką podeszwę, są przewiewne, a do tego takie rozwiązania, jak łatwe w obsłudze zapięcia na rzepy. Jaki model powinien wybrać rodzic Polecamy modele butów adidas dla dzieci Runfalcon, Tensaur, AltaSport, AltaRun i Grand Court.

Powered by Comarch e-Sklep ®