0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Liczba produktów: 22
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Najlepsza zimowa rozrywka – ślizgi

Śnieg i zimowe zabawy to wielka frajda dla najmłodszych. Od lat pierwsze opady śniegu są powodem do szaleństw – czy to na sankach, czy na ślizgach, czy na łyżwach. Zawsze jednak pamiętajmy, by zatroszczyć się o bezpieczeństwo naszych pociech – dzieciaki podczas dobrej zabawy rzadko interesują się tym, co dzieje się dookoła, dlatego przypilnujmy, by bawiły się bezpiecznie. Jednym ze sposobów, który zapewni im spokojną zabawę, jest godny zaufania sprzęt sportowy, jakimi są ślizgi zimowe.

Pamiętajmy, by przy zakupie decydować się jedynie na modele, które są opatrzone stosownymi certyfikaktami. Tylko wtedy mamy pewność posiadania sprzętu wysokiej jakości, bezpiecznego dla naszej pociechy. Właśnie takie ślizgi dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Ślizgi dla dzieci – co znajdziesz na SportBazar.pl

Plastikowe ślizgi zimowe dawno przestały być tylko kawałkami plastiku do zjazdów z pagórków. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej zaawansowanych modeli. Oczywiście, nadal uda się nabyć trwałe i elastyczne modele z tworzywa sztucznego, jednak możliwości jest znacznie więcej. Dmuchane, wykonane z pianki, wyprofilowane – do wyboru do koloru.

Ciekawym i prostym pomysłem jest ślizg zimowy okrągły, który umożliwi nie tylko zjeżdzanie z górki, ale także wirowanie na płaskim podłożu. Taki model ma spore i wygodne siedzisko i wytrzyma spore obciążenie (aż do 60 kg), ale korzystanie z niego, zwłaszcza przez małe dzieci, musi odbywać się pod opieką rodziców.

Ślizgi zimowe z udogodnieniami

Nowoczesne ślizgi dla dzieci mają wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym zabawa przy ich udziale jest jeszcze lepsza. Trzeba jednak pamiętać, że bardziej zaawansowane modele wymagają także zaawansowanej ochrony. Mogą one rozwijać większą prędkość, ale również pozwalają na zjazdy dwóch osób jednocześnie – a tutaj już nietrudno o wypadek. Najlepszym wyjściem będzie więc noszenie przez dzieciaki kasków, co zapobiegnie urazom głowy i pozwoli nam spać spokojnie.

Udogodnienia ślizgów zimowych są liczne – zacznijmy od tych, ktore dostępne są w modelach dmuchanych. Umożliwiają one zjeżdzanie praktycznie w każdej pozycji – na kolanach, brzuchu, na plecach. Kształt takiego ślizgu jest wyjątkowo ergonomiczny, co zapewnia dużą zwrotność, a utwardzona powierzchnia sprawia, że jest on stabilny. Oczywiście, jak w każdym ślizgu niezbędne są uchwyty, które pozwalają sterować pojazdem. Tego typu ślizgi dla dzieci, podobnie jak te wykonane z pianki, są przeznaczone dla starszakówi, czyli dzieci powyżej 6 roku życia, mogą też jednocześnie znosić większe obciążenia – zakres 60-80 kg pozwala na radosną zabawę dwójki maluchów na jednym ślizgu. Ba, może nawet rodzice skuszą się na zjazd Zabawa na ślizgu jest przednia!

Jeśli chodzi o wspomniane już ślizgi ze specjalnej, odpornej na zimno pianki, ich wyjątkowe wyprofilowanie również pozwala na jazdę dwóch osób jednocześnie. Tego rodzaju ślizg dla dzieci rozwija spore prędkości, więc bez kasku ani rusz. Model jest przy tym lekki i wygodny w transporcie, pozwala na jazdę w bok i na wirowanie. Na rynku spotkamy się także z jeszcze bardziej zaawansowanymi modelami wyposażonymi w elementy sterujące, umożliwiające również hamowanie. Bez problemu uda nam się kupić sprzęt dla każdego malucha.

Powered by Comarch e-Sklep ®