0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Wymiary:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Siatki do bramek piłkarskich – rozmiar

Bez niej nie stwierdzisz czy padł gol. Jak jednak wybierać siatki do bramek piłkarskich, kiedy nie masz możliwości, aby je zmierzyć? Przyjmuje się, że standardowe siatki do bramek piłkarskich dla młodzieży powinny mieć wymiary 5 m x 2 m, natomiast siatki na profesjonalną bramkę piłkarską 7,32 m x 2,44 m. Na rynku znajdziesz również siatki na mniejsze bramki zwykle używane w szkołach czy podczas treningów dla młodzików, np. 1,8 m x 2 m czy 0,8 m x 2 m. Istniejż również siatki na bramki piłkarskie, które można również wykorzystywać w innych dyscyplinach, np. piłce ręcznej

Siatki do bramek piłkarskich – materiał

Siatki mogą być wykonane z polietylenu lub z polipropylenu w technologii węzłowej (bardziej wytrzymały) lub bezwęzłowej. Te pierwsze przeznaczone są na boiska zewnętrze. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych (deszcze, śnieg, silne słońce). Siatki polipropylenowe z kolei przeznaczone są na obiekty wewnętrzne. Cechuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne w postaci wielokrotnych uderzeń piłką czy napinania. Oferowane przez nas siatki piłkarskie dostępne są w kolorze białym, zielonym, kremowym, ale posiadamy także siatki dwukolorowe, np. niebiesko-żółte. Opieramy swoją ofertę głównie na siatkach renomowanej marki Netex oraz NO10. Można z nich korzystać w szkołach, akademiach, szkółkach piłkarskich oraz w profesjonalnych klubach. Z powodzeniem mogą je wybierać również właściciele ośrodków wczasowych czy szkoleniowych.

Przed zakupem siatki, zwróć też uwagę na grubość sznurka. Jeżeli szukasz siatki na dużą bramkę, polecamy wytrzymałą siatkę do bramek o największej grubości sznurka, w naszym sklepie jest to 4,5 mm. Twoje wybory wpłyną na to, czy produkt będzie użytkowany przez wiele lat. Siatki też nie zawsze pakowane w komplecie. Jeśli musisz wyposażyć całe boisko, musisz mieć dwie siatki na bramki piłkarskie.

Powered by Comarch e-Sklep ®