0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Ściskacze do rąk – poręczne urządzenie treningowe

Ściskacze do rąk to niewielkie akcesoria treningowe pozwalające głównie wzmocnić mięśnie dłoni, nadgarstków i przedramion. Ściskacz do rąk mogą być używane przez każdego, nie wymagają szczególnych umiejętności a efekty, jakie przyniesie trening ze ściskaczami, potrafi zaskoczyć.

Ściskacze do rąk – po co używać

Wzmocnienie mięśni dłoni i przedramion – silne i wytrzymałe dłonie i przedramiona są niezwykle istotne podczas uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Mocny chwyt sprawdzi się zarówno podczas wspinaczki, jak i na macie zapaśniczej. Treningi z użyciem ściskaczy do rąk będą wspaniałym dodatkiem do treningów na siłowni, a w efekcie ułatwią wykonywanie innych ćwiczeń, do których niezbędny jest pewny chwyt i silne przedramiona.

Rehabilitacja mięśni dłoni i nadgarstków – ściskacz do rąk będzie niezastąpionym przyrządem podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Po urazie dłoni, gdy przez długi czas jej ruchy były ograniczone bądź po zabiegach chirurgicznych w tym obszarze. Rehabilitacja mięśni dłoni przy użyciu ściskaczów do rąk, jest kluczowa by odzyskać pełną sprawność.

Dobra zabawa i odstresowanie się – ściskacze do rąk będą idealną zabawką dla ludzi, którzy pracują za biurkiem czy po prostu lubią mieć zajęte ręce. Ściskanie ich potrafi być odstresowujące i pozytywnie wpływać na ukrwienie dłoni. Gdy spędzamy długie godziny, pracując na komputerze, nasze dłonie są zmęczone i spięte. Szybki trening przy pomocy ściskaczy do rąk, na pewno rozluźni mięśnie dłoni i pozwoli na chwilę relaksu.

Ściskacze do dłoni – jaki wybrać

W ofercie sportbazar.pl znajdziemy szeroką gamę ściskaczy do dłoni, które będą nadawały się zarówno do profesjonalnych treningów, jak i rekreacyjnej zabawy w biurze.

ściskacze do rąk regulowane – możemy je stosować do profesjonalnego treningu, posiadają regulację siły nacisku, jaki musimy użyć podczas zaciśnięcia dłoni

ściskacze bez regulacji – najlepsze, gdy chcemy rekreacyjnie ćwiczyć mięśnie dłoni

Powered by Comarch e-Sklep ®