0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 10
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Sanki Hamax – jakość z północy

Któż może lepiej znać potrzeby ludzi kochających zagawę na śniegu, jeśli nie mieszkańcy górzystej i surowej pod względem klimatu Norwegii? Właśnie dlatego markę Hamax uznaliśmy za godą zaufania. Jej produkty od lat cieszą się popularnością i są cenione za bezpieczeństwo użytkowania. W Polsce marka jest znana przede wszystkim z fotelików rowerowych dla dzieci, wózków rowerowych czy fotelików samochodowych, jednak i zimowa linia produków, w tym sanki Hamax, zasługują przynajmniej na to, by je znać.

Sanki plastikowe Hamax

Mówiąc "sanki" w głowie zwykle pojawia się obraz drewnionych sanek z metalowymi płozami, jakie większość z nas kojarzy z okresu dzieciństwa. Hamax oferuje jednak alternatywę dla takich produktów – sanki plastikowe Hamax, a wśród nich dwie opcje:

  • Sanki Sno Glider dla starszych dzieci.
  • Sanki Baby Bob dla maluchów.

Pierwsze z nich, czyli Sno Glider, to sanki dla dzieci powyżej czwartego roku życia, które osiągnęły już pewien pułap rozwojowy, między innymi w zakresie koordynacji ruchowej i mogą luż samodzielnie korzystać z tego typu sprzętu. Sanki plastikowe Hamax Sno Glider są wyposażone w uchwyty, które pozwalają na sterowanie i hamowanie. Są tak wyprofilowane, że pozwalają osiągać większe prędkości zjazdowe, zapewniając jednocześnie stabilne miejsce do siedzenia. Dodatkowym atutem tych plastikowych sanek jest ich niewielka waga i wytrzymałość. Sanki są tak lekkie, że dziecko bez problemu wciągnie je ponownie na szczyt górki. Uwaga, z sanek nie mogą korzystać dorośli. Maksymalna waga użytkowanika to 60 kg! Drugi model, czyli Baby Bob to saneczki dla dzieci Hamax powyżej pierwszego roku życia. Podobnie, jak Sno Glider posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa. Saneczki dla dzieci Hamax przeznaczone są do pierwszych rodzinnych zimowych spacerów i pozwalają cieszyć się zbawami na śniegu. Miękkie siedzisko dba o komfort malucha i tworzy izolującą od zimna warstwę. Wysokie oparcie stanowi podporę dla pleców, a solidna osłona dookoła zapobiega wsypywaniu się śniegu do środka i stanowi barierę przed upadkiem dziecka. Dodatkowym atutem saneczek dla dzieci Hamax są pasy bezpieczeństwa, które umożliwiają stabilne przytwierdzenie szkraba do siedzenia. Oba modele są dostępne w naszym sklepie w wielu wersjach kolorystycznyych (czerwony, czarny, niebieski, zielony, błękitny, czy pomarańczowy).

Sanki Hamax – idealny pomysł na prezent

Sanki to doskonały pomysł na prezent z okazji Bożego Narodzenia lub urodzin, jeśli dziecko obchodzi je w okresie okołoświątecznym. Mogą stanowić podarunek zarówno od rodziców, jak i od dziadków, chrzestnych czy wujostwa. Radość będzie tym większa, jeśli w okolicy Świąt pojawi się biały puch i sanki będzie można od razu wypróbować. Sanki plastikowe Hamax można zapakować w dużą świąteczną torbę o wymiarach 128 cm x 80 cm, którą również znajdziesz w tej kategorii. Inne pomysły na prezent świąteczny dla dziecka znajdziesz tu.

Powered by Comarch e-Sklep ®