0

Łyżworolki Spokey dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych! Spokey to gwarancja jakości i designu. Wyprofilowany but, precyzyjne łożyska a przy tym niska waga to tylko niektóre z zalet rolek. Wypróbuj już dziś!

ŁYŻWOROLKI SPOKEY

Rolki Spokey zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materałów, co zapewnia użytkownikowi poczucie komfortu. Większość modeli swoją niewielką wagę zawdzięcza aluminiowej płozie. Nawet najbardziej wybrednych zachwyca idealnie wyprofilowany but z funkcją wentylacji. Dodatkowym atutem łyżworolek Spokey jest dbałość o bezpieczeństwo. Potrójny system zapięć- klamra dwuselekryjna, sznurówki i rzep chronią przed wypięciem podczas jazdy, a co za tym idzie przed upadkiem, który przy pędkości osiąganej na rolkach może prowadzić do poważnych obrażeń i kontuzji. Nie należy zapominać przy tym o świetnym designie. Wśród modeli znajdziesz rolki stonowane i o nieco bardziej agresywnym wyglądzie.

 Jesli szukasz rolek rekreacyjnych lub fitnessowych, koniecznie zapoznaj się z produktami marki Spokey. Z nimi jazda nawet po nierównym podłożu wydaje sie dużo przyjemniejsza.

Powered by Comarch e-Sklep ®