zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Rolki Roces - solidne i bezpieczne

 
Jeżeli lubisz szybką, ale i bezpieczną jazdę na rolkach, to rolki Roces są zdecydowanie dla Ciebie. Zwrotny i szybki system jezdny pozwoli Ci osiągać duże prędkości, a do tego możesz czuć się bezpiecznie. Rolki Roces posiadają wszelkie zabezpieczenia przed wypięciem oraz doskonale dopasowują się do stopy. W ofercie posiadamy rolki Roces damskie oraz rolki Roces męskie w różnych wersjach kolorystycznych, a także wielu modelach...

Łyżworolki Roces - co dało im początek?

Czy wiesz, że protoplasta współczesnych rolek powstał już w XVIII wieku? Co prawda bardzo odbiegał od tych, które obecnie spotykamy w sklepach, ale konstrukcja opierała się na podobnej zasadzie. Łyżworolki z łożyskami kulkowymi pojawiły się na rynku dopiero w 1980 roku. Od tego czasu technologia łyżworolek poszła mocno do przodu i aż trudno uwierzyć, że dziś dostępne są rolki regulowane, z podwójnym lub potrójnym systemem zaczepu, wentylowane, wyjątkowo zwrotne, o kółkach pokrytych polituranem gwarantującym dłuższą żywotność. Takie właśnie są łyżworolki Roces! Te wyjątkowe produkty posiadają także nowatorską klamrę z pamięcią regulacji. Niezwykłą przyjemność z jazdy czerpać można także dzięki systemowi pochłaniającemu drgania. Dzięki temu możesz czerpać przyjemność z jazdy na łyżworolkach Roces na różnych powierzchniach. Rolki Roces damskie dostępne są w ciekawej i delikatnej kolorystyce, która zwraca na siebie uwagę, natomiast rolki Roces męskie dominują w ciemnej i stonowanej kolorystyce. Jazda na rolkach to wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych połączonego z aktywnością fizyczną. Czy wiesz, że szybka jazda na rolkach przez godzinę pozwoli spalić ok 700kcal? Dla porównania, gdyby chcieć spalić taką ilość kalorii podczas aerobiku, musielibyśmy ćwiczyć przez dwie godziny. Oczywiście wszystko zależy od tego, co komu sprawia przyjemność. Jeżeli jazda na rolkach to Twoja pasja, warto sięgnąć po tę markę. Rolki Roces mogą nam posłużyć latem, wiosną, jesienią, a gdy zima okaże się bardzo łagodna, to okazuje się, że jest to sport niemalże całoroczny. A jeżeli planujesz dłuższy wyjazd samochodem, to możesz spakować je do bagażnika, zajmują niedużo miejsca, a zwiedzanie innych miast na Rolkach Roces może być ciekawym doświadczeniem.

Rolki Roces modele skaterskie

Dla osób o stalowych nerwach i ciągłej potrzebie adrenaliny są dostępne rolki Roces modele skaterskie jak M12 UFS czy X35. Wyjątkowo zwrotne łyżworolki Roces M12 UFS przystosowane do akrobacji oraz agresywnej jazdy i zostały zaprojektowane przez skaterów dla skaterów. Model X35 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rolki freestyle. Dzięki wkładce amortyzacyjnej nawet podczas tego typu jazdy ryzyko kontuzji znacznie się zmniejsza, oczywiście przy zachowaniu zasad bezpiecznej jazdy. Tego typu łyżworolki Roces możemy zabrać ze sobą do skate parku i sprawdzić ich możliwości. Obydwa modele mają bardzo klasyczny design i stonowaną kolorystykę, dzięki czemu z pewnością zwróci uwagę każdego mężczyzny szukającego skaterskich łyżworolek.

Powered by Comarch e-Sklep ®