0
Rolki Roces

 
Poczuj się jak król szos i osiągaj zawrotne prędkości! Z rolkami Roces to proste! Zwrotny i szybki system jezdny pozwoli Ci osiągać maksymalne prędkości. Do tego możesz czuć się bezpiecznie. Rolki posiadają wszelkie zabezpieczenia przed wypięciem oraz doskonale dopasowuja się do stopy!

Łyżworolki Roces

Czy wiesz, że protoplasta współczesnych rolek powstał już w XVIII wieku? Co prawda bardzo odbiegał od tych, które obecnie spotykamy w sklepach, ale konstrukacja opierała się na podobnej zasadzie. Łyżworolki z łożyskami kulkowymi pojawiły się na rynku dopiero w 1980 roku. Aż trudno uwierzyć, że dziś dostępne są rolki regulowane, z podwójnym lub potrójnym systemem zaczepu, wentylowane, wyjątkowo zwrotne, o kółkach pokrytych polituranem gwarantujacym dłuższą żywotność. Takie właśnie są rolki Roces! Te wyjątkowe produkty posiadają także nowatorską klamrę z pamięcią regulacji. Niezwykłą przyjemność z jazdy czerpać można także dzięki systemowi pochłaniającemu drgania.

Dla osób o stalowych nerwach i ciągłej potrzebie adrenaliny Roces stworzył modele skaterskie jaki M12 UFS czy X35. Wyjątkowo zwrotne łyżworolki przystowowane do akrobacji oraz agresywnej jazdy. Dzięki wkładce amortyzacyjnej nawet podczas tego typu jazdy ryzyko kontuzji znacznie się zmniejsza.

Powered by Comarch e-Sklep ®