0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według

-52%

Wrotko-rolki Outrace Funny Blue PW-117J

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Boy PW-126B-79

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Sky PW-126B-79

Strona 1 z 1 1

Rolki dla dzieci

Czy wiesz jak zachęcić pociechę do spędzania czasu na świeżym powietrzu? My wiemy! Kolorowe rolki dla dzieci, to wspaniały pomysł na obudzenie pasji. Dzięki zdobyciu nowej umiejętności, jaką jest jazda na łyżworolkach, dziecko stopniowo może nabierać pewności siebie co może przełożyć się na późniejsze życie. Zakup łyżworolek dla dzieci jak widać może nieść za sobą bardzo wiele korzyści dla samej pociechy. Nakręć je pozytywnie na aktywność na świeżym powietrzu.

Rówieśnicy podczas jazdy na rolkach mogą organizować zawody, podczas których rywalizować będą o miano najlepszego jeźdźca! Pomysłów na aktywności związanymi z jazdą na łyżworolkach dziecięcych jest mnóstwo, dlatego też uważamy, że nie jest to produkt, który szybko może się znudzić. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością pozwoli dobrać coś dla chłopca jak i dziewczynki. Taka rozrywka, pozwoli oderwać wielu graczy od komputera czy od tabletu, a może nieść za sobą wiele korzyści. A jeśli rolki dla dzieci go nie przekonają, spróbuj z hulajnogą.

Jeżeli zdecydujesz się na rolki dla dzieci, pamiętaj, aby podarować pociesze odpowiedni kask i ochraniacze. Poza zabezpieczeniem w postaci osłon, należy dziecku podpowiedzieć na co musi uważać, przemieszczając się na łyżworolkach. To ważne, żeby dziecko wiedziało, że oprócz napotkania niebezpieczeństwa, to fakt, że czasem i dziecko może je nieświadomie stworzyć. Oczywiście, jeżeli zechcesz spędzać czas wspólnie z dzieckiem na łyżworolkach (a niewykluczone, że patrząc na radość swego dziecka mknącego na rolkach dla dzieci, sama zaczniesz szukać rolek dla siebie) to idealnym rozwiązaniem będzie danie dobrego przykładu i zaopatrzenie się w odpowiednie ochraniacze i kask. W naszej ofercie znajdziesz łyżworolki dla dzieci w wersji dla dziewczynki i dla chłopca oraz dla dorosłych.

Rolki 2w1 i łyżworolki regulowane

W ofercie sportbazar.pl znajdziesz łyżworolki dla dziecimarki Mico lub łączące w sobie atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość, Roces – profesjonalne produkty, które posłużą dziecku na lata, SMJ – kolorowe, nowoczesne i w dobrej cenie oraz Spokey – wyjątkowo różnorodne. W zależności od tego, czego oczekujesz od produktu dla dziecka, na pewno spośród rolek dla dzieci uda się coś wybrać. Wiele modeli wśród łyżworolek dla dzieci cechuje możliwość regulacji, dzięki czemu za produkt płacisz raz, a dziecko korzysta z niego przez długie lata, przez co nie musisz się martwić tym, że co roku trzeba będzie kupić nowe łyżworolki dziecięce. Hitem są jednak rolki 2w1. Co to takiego? Otóż są to takie rolki, które posiadają wymienną płozę, a to umożliwia korzystanie z produktu przez cały rok. Latem dzieci mogą jeździć po asfalcie, zimą ślizgać się po lodzie. But będzie dopasowany do stopy dziecka, dzięki czemu będzie czuło się bardziej komfortowo. Szukając rolek dla dzieci zwróć także uwagę na jakosć wykonanai oraz system wiązania. Najlepsza z opcji to ta, kiedy dziecko samodzielnie zakłada łyżworolki. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat rolek dla dzieci, polacamy artykuł na naszym blogu.

Rolki 2w1 to idealny pomysł na prezent dla dziecka z okazji Komunii, urodzin, Dnia Dziecka czy Wielkanocy. Rolkarstwo to także wspaniały sport dla całej rodziny, który stwarza okazję do spędzania czasu wspólnie. Pełen wachlarz możliwości: rolki 2w1, łyżworolki regulowane, daje Ci możliwość wyboru najlepszego dla Ciebie i Twojej pociechy.

Powered by Comarch e-Sklep ®