zakupy@sportbazar.pl tel. 58 680 22 60 (pon. - pt.: 8:00 - 16:00)
0

Rolki dla dzieci

 
Czy wiesz jak zachęcić Pociechę do spędzania czasu na świeżym powietrzu? My wiemy! Kolorowe rolki dla dzieci, to wspaniały pomysł na obudzenie pasji. Dzięki zdobyciu nowej umiejętności, jaką jest jazda na łyżworolkach, dziecko stopniowo może nabierać pewności siebie co może przełożyć się na późniejsze życie. Zakup łyżworolek dla dzieci jak widać może nieść za sobą bardzo wiele korzyści dla samej Pociechy...

Rówieśnicy podczas jazdy na rolkach mogą również organizować zawody, podczas których rywalizować będą o miano najlepszego jeźdźca! Pomysłów na aktywności związanymi z jazdą na łyżworolkach dla dzieci jest mnóstwo, dlatego też uważamy, że nie jest to produkt, który szybko może się znudzić. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością pozwoli dobrać coś dla chłopca jak i dziewczynki. Taka rozrywka, pozwoli oderwać wielu graczy od komputera czy od tabletu, a może nieść za sobą wiele korzyści.

Jeżeli zdecydujesz się na rolki dla dzieci, pamiętaj, aby podarować pociesze odpowiedni kask i ochraniacze. Poza zabezpieczeniem w postaci osłon, należy dziecku podpowiedzieć na co musi uważać, przemieszczając się na łyżworolkach. To ważne, żeby dziecko wiedziało, że oprócz napotkania niebezpieczeństwa, to fakt, że czasem i dziecko może je nieświadomie stworzyć. Oczywiście, jeżeli zechcesz spędzać czas wspólnie z dzieckiem na łyżworolkach, to idealnym rozwiązaniem będzie jak dasz mu przykład i również zaopatrzysz się w odpowiednie ochraniacze i kask. W naszej ofercie znajdziesz te produkty w wersji dla dziewczynki i dla chłopca.

Rolki 2w1 i łyżworolki regulowane

W ofercie sportbazar.pl znajdziesz łyżworolki marki Mico łączące w sobie atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość, Roces - profesjonalne produkty, które posłużą dziecku na lata, SMJ - kolorowe, nowoczesne i w dobrej cenie oraz Spokey - wyjątkowo różnorodne. W zależności od tego, czego oczekujesz od produktu dla dziecka, na pewno spośród rolek dla dzieci uda się coś wybrać. Wiele modeli wśród łyżworolek dla dzieci cechuje możliwość regulacji, dzięki czemu za produkt płacisz raz, a dziecko korzysta z niego przez długie lata, przez co nie musisz się martwić tym, że co roku trzeba będzie kupić nowe łyżworolki dla dzieci. Hitem są jednak rolki 2w1. Co to takiego? Otóż są to takie rolki, które posiadają wymienną płozę, a to umożliwia korzystanie z produktu przez cały rok. Latem dzieci mogą jeździć po asfalcie, zimą ślizgać się po lodzie. But będzie dopasowany do stopy dziecka, dzięki czemu będzie czuło się bardziej komfortowo. Rolki to idealny pomysł na prezent dla dziecka z okazji Komunii, urodzin, Dnia Dziecka czy Wielkanocy. Rolkarstwo to także wspaniały sport dla całej rodziny, który stwarza okazję do spędzania czasu wspólnie. Pełen wachlarz możliwości: rolki 2w1, łyżworolki regulowane, daje Ci możliwość wyboru najlepszego dla Ciebie i Twojej pociechy.

Powered by Comarch e-Sklep ®