0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Boy PW-126B-79

-55%

Łyżworolki Outrace Flash Sky PW-126B-79

Strona 1 z 1 1

Rolki damskie

Jazda na łyżworolkach jest popularna od wielu lat. Mało tego, zainteresowanie tego typu aktywnością w ogóle nie słabnie. Dodatkowo coraz lepsze i nowsze nawierzchnie zwiększają dostępność terenów, na których można wykorzystać rolki. Rolki damskie, które dostępne są w naszym sklepie sportbazar.pl również pozwalają na dobranie produktu idealnie dobranego do oczekiwań, umiejętności, wyglądu jak i ceny.

Łyżworolki damskie wyglądają inaczej niż kilkanaście lat temu. Kobiecy design i dopasowanie powodują, że to naprawdę pożądany gadżet. Dla kobiet, które wcześniej nie miały styczności z tego typu aktywnością i boją się nauki, która czasem kończy się wywrotką, oferujemy kaski i ochraniacze, które zabezpieczą przy upadku. Upadek może zdarzyć się nawet zawodowcowi, dlatego do strefy bezpieczeństwa należy przyłożyć szczególną uwagę.

Ludzie kochają rolki za ich niezobowiązujący charakter. Niby wiążą się z aktywnością, jednak jeszcze nie są dyscypliną sportową. Rolki damskie dają poczucie luzu! Niewątpliwie najwięcej fanów znajdują wśród nastolatek i młodych kobiet. Dlaczego jazda na rolkach sprawia im tyle przyjemności? Jest wiele powodów. Spędzając czas na świeżym powietrzu, dzięki czemu dotleniają się, przez co organizm uwalnia endorfiny, jest to okazja do zgubienia kilku zbędnych kilogramów, spotkań z przyjaciółmi i do tego ta prędkość i wiatr we włosach... oczywiście nie każda kobieta chce, czy wręcz powinna gubić kilogramy, natomiast dbanie o sylwetkę i pewne grupy mięśniowe przyjdzie samoistnie dzięki jeździe na rolkach. Latem to idealny sposób na złapanie promieni słonecznych. Regularna jazda na rolkach pozwoli również poprawić i utrzymać na dobrym poziomie kondycję fizyczną.

Łyżworolki damskie znacznie różnią się od męskich. W związku z tym, że płeć piękna zazwyczaj ma węższe stopy, but jest inaczej wyprofilowany. Przystosowany jest także do preferencji w układaniu stóp podczas jazdy. Naturalnie różnica jest także w kolorystyce. Rolki damskie zazwyczaj mają bardziej subtelne kolory. Rolki Mico, Roces czy Spokey zwykle występują w szarościach, bieli czasami są czarne, jednak zawsze posiadają kolorowy akcent w postaci różu. Niekiedy nawet wzory kwiatowe. Ceny łyżworolek damskich kształtują się od 130 do 800zł. Warto także zwrócić uwagę na łyżworolki damskie 2w1 z wymienną płozą, dzięki którym można czerpać z nich radość przez cały rok i zimą ślizgać się na łyżwach. Przy takim rozwiązaniu nasza kondycja zdecydowanie będzie świetna przez cały rok, a zima wcale nie będzie ograniczać.

Łyżworolki damskie to wspaniały pomysł na prezent z wielu okazji.

Rolki damskie to również wspaniały prezent dla siostry, przyjaciółki, czy żony. To idealny sposób, żeby obudzić w sobie wewnętrzne dziecko i przypomnieć sobie, ile radości sprawiało nam przebywanie na świeżym powietrzu, kiedy byliśmy mali. Jeżeli boisz się, że ofiarując komuś łyżworolki na Boże Narodzenie, to zły pomysł, bo przeleżą pół roku w zapomnieniu, to pamiętaj o łyżworolkach damskich 2w1. Z takim prezentem możesz mieć pewność, że to dobry pomysł na Gwiazdkę!

Powered by Comarch e-Sklep ®