0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Towarów w kategorii: 27
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Rękawiczki męskie na co dzień i do misji specjalnych

Rękawiczki męskie mają za zadanie głównie chronić dłonie przed zimnem. Przydają się podczas aktywności ruchowej, gdy niskie temperatury sprawiają, że czujemy dyskomfort z powodu chłodu. Rękawiczki męskie mogą również pełnić funkcję ochronną przed różnego rodzaju urazami, będą niezwykle przydatne podczas wspinaczki, jazdy rowerem czy treningu na siłowni. Jednak najpopularniejsze są klasyczne zimowe rękawiczki męskie 4f, nosimy je na co dzień. Wykonane są z ciepłego materiału, zapewniającego komfort termiczny przy niższych temperaturach. Do jazdy na nartach, rowerze czy biegania wybierzemy już inne modele, o innej specyfikacji.

Rękawiczki męskie – ochrona w (bardzo) trudnych warunkach

Podczas wypraw w góry przy naprawdę niskich temperaturach odsłonięte partie ciała takie jak, twarz i dłonie, są bardziej narażone na zmarznięcie, a niekiedy nawet odmrożenia. Zimowe rękawiczki męskie 4f wybieraj z uwzględnieniem aktywności podczas, której będą używane. Na co dzień wybierz proste rękawiczki męskie 4f zapewniające komfort podczas pobytu na zewnątrz. Jednak gdy wybierasz się w góry bądź nie odpuszczasz joggingu w mroźne dni, zalecamy wybrać rękawiczki męskie wykonane ze specjalnych materiałów, które będą idealnie izolować ciepło i dobrze przylegać do dłoni. Modele rękawiczek dla biegaczy są wyposażone w specjalną powierzchnię na palcach, która umożliwi obsługę smartfona.

Rękawiczki męskie – nie tylko zabezpieczenie przed chłodem

W ofercie sklepu sportbazar.pl znajdziesz rękawiczki męskie, których przeznaczeniem jest ochrona dłoni podczas jazdy rowerem, czy podczas intensywnego treningu na siłowni. Podczas takich aktywności bardzo łatwo nabawić się urazów jakimi są nieprzyjemne odciski czy otarcia. Rękawiczki męskie idealnie ochronią Twoje dłonie.

Powered by Comarch e-Sklep ®