0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 30
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Rękawice bramkarskie Puma

Kluczową rolę w drużynie piłkarskiej pełni bramkarz, bez którego nawet perfekcyjni strzelcy czy bezbłędni obrońcy nie są w stanie zwyciężyć i podnieść swojego miejsca w tabeli wyników. Poza umiejętnościami i talentem decydujące znaczenie ma praktyka oraz niezliczona ilość złapanych czy odbitych w polu karnym piłek nożnych. W związku z ogromną siłą trajektorii lotu piłki ręce zawodnika stojącego na bramce są narażone na wiele urazów, dlatego obligatoryjną częścią jego stroju poza ochraniaczami powinny być rękawice bramkarskie Puma. Przewijając ilość dostępnych modeli można zauważyć różne rozmiary, które w połączeniu z mankietami zapinanymi na rzep pozwolą uzyskać naturalne dopasowanie do dłoni osobom w różnym wieku.

Rękawice bramkarskie Puma to doskonały pomysł na prezent, jakiś masz wśród bliskich piłkarza. Jeśli chcesz poszerzyć prezent, polecamy dołączyć do rękawic piłkę lub koszulkę tej marki, tworząc tym samym piękny zestaw prezentowy.

Rękawice Puma dla bramkarza

Rękawice Puma dla bramkarza oferują dodatkowe wsparcie w najtrudniejszych momentach rozgrywek, są gwarancją lepszej chwytności i pomagają uniknąć ewentualnych błędów. Specjalna pianka, która znajduje się w większości modeli dostępnych w naszej ofercie pomaga amortyzować siłę uderzeń i chroni dłonie zawodnika przed wystąpieniem ewentualnych kontuzji. Rękawice Puma dla bramkarza często wyposażono w dodatkowe technologie znacząco podnoszące jakość gry, które szczególnie docenią bardziej zaawansowani zawodnicy.

Poza dopracowaną konstrukcją rękawic bramkarze często zwracają uwagę na kwestię dopasowania do kompletu sportowego. Wychodząc im naprzeciw nieustannie poszerzamy nasz asortyment o modele nawiązujące do najnowszych kolekcji butów piłkarskich, co pozwoli stworzyć duet dokonały.

Rękawice Puma dla bramkarza są kombinacją licznych zalet pomagających wyeliminować element zaskoczenia w polu karnym, dlatego cała drużyna zachowa czyste konto. Rekreacyjne modele są wyprodukowane z podstawowych materiałów i wyposażone w cieńszą piankę. Będą najlepszym wyborem dla osób, które sporadycznie uczestniczą w rozgrywkach. Rękawice bramkarskie Puma wykonane z lepszych materiałów i nieco grubszej pianki sprawdzą się podczas regularnych meczów. Najwyżej sklasyfikowane w hierarchii są rękawice meczowe wykorzystywane przez profesjonalnych bramkarzy. Do ich głównych zalet należy wysokogatunkowa konstrukcja przesiąknięta dopracowanymi technologiami. Ze względu na szeroką gamę fasonów zarówno początkujący, jak i zaawansowani bramkarze z pewnością wybiorą model rękawic bramkarskich Puma spełniający ich wymagania.

Powered by Comarch e-Sklep ®