✂✂✂ 20% rabatu z kodem: HUNTER i dostawa za free od 199zł Black Weekend kończy się za  dni  godzin  minut  sekund Black Weekend ⚡️ 20% rabatu z kodem: HUNTER
i dostawa za free od 199 zł | Czas:  d  g  m  s
0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN
Liczba produktów: 8
Sortuj według

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Grip3 FA20 niebiesko-białe CN5651 548

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Phantom Shadow żółte CN6758 845

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Grip3 FA20 czerwono-bordowe CN5651 660

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Vapor Grip 3 czerwono-białe CN5650 660

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Mercurial Touch Elite FA20 niebieskie DC1980 447

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Vapor Grip 3 biało-czarne CN5650 101

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Match biało-czarne CQ7799 100

BLACK WEEKEND
-20%🖤 kod:HUNTER -20%🖤 kod:HUNTER

Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Spyne Pro GS0371 060

Strona 1 z 1 1

Chroń to co najważniejsze

Wątpliwości nie ulega fakt, że bramkarz jako ostatnia linia obrony to niezwykle ważny zawodnik w całym składzie zespołu. Jednak w czasie rozgrywki poza jego mocnym chwytem i sprytem potrzebny jest mu odpowiedni sprzęt. Z pomocą przychodzą rękawice Nike bramkarskie bez których nawet najbardziej doświadczony zawodnik nie mógłby odepchnąć nacierającej na bramkę, rozpędzonej od kopnięcia przeciwnika piłki. Dlaczego tak ważne są odpowiednio dobrane rękawice Nike dla bramkarza? Ponieważ pozwalają one zamortyzować siłę uderzenia piłki o dłonie oraz minimalizują ryzyko wystąpienia bolesnej kontuzji wykluczającej z najbliższych rozgrywek. Jeśli myślisz o mistrzowskiej obronie to rękawice Nike Goalkeeper zostały zaprojektowane właśnie dla Ciebie! Ich specjalistyczna konstrukcja pozwala na swobodę i pełne wykorzystanie swoich umiejętności, nawet gdy sytuacja w polu karnym staje się napięta i waży się właśnie szala zwycięstwa. Wybicie piłki na dogodne miejsce na boisku nie byłoby możliwie, gdyby nie wysokiej jakości rękawice Nike bramkarskie.

Zwycięski mecz? Tylko dzięki Tobie!

Żadna wątpliwością nie jest, że wynik kończący spotkanie to w dużej mierze zasługą bramkarza. To on jako ostatni zawodnik na linii obrony waży w swoich rękach ostateczne rozmieszczenie punktów. Rękawice Nike Goalkeeper mogą pomóc w czasie walki o jednogłośne zwycięstwo. Modele w ofercie jednego z czołowych producentów wyposażenia piłkarskiego są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko są odporne na uszkodzenia, ale dodatkowo są przewiewne, co pozwoli na podniesienie odczuwanego komfortu w czasie noszenia. Odpowiedni chwyt to zasługa specjalnej powłoki znajdującej się po wewnętrznej stronie. Wszystkie rękawice Nike bramkarskie zostały wyposażone w specjalny pasek zapinany na rzep ulokowany na nadgarstku. Takie rozwiązanie sprawia, że dopasowanie rękawic jest niezwykle proste, a do tego nie musisz martwić się o ich niechciane przemieszczanie w kluczowych momentach gry. Rękawice Nike dla bramkarza pozwolą Ci w pełni skupić się na obronie pola karnego.

Powered by Comarch e-Sklep ®