0

Kategorie

SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Producent:

Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2

59,00 PLN

Strona 1 z 2 1 2

Jak wykorzystać ręczniki szybkoschnące na siłownię?

Nierozpakowana torba po treningu... Z pewnością każdemu z nas przytrafiła się taka sytuacja. Ten odór stęchlizny mokrego ręcznika potrafi zwalić z nóg. Do tego przechodzi do wnętrza torby i ciężko go później stamtąd wywabić. Eh... Na szczęście teraz masz już do dyzpozycji ręczniki sportowe. Co prawda nie unikniesz ich rozwieszenia po treningu, jadnak, jeśli o tym zapomnisz, skutki też nie będą takie dotkliwe.

Ręcznik na siłowni jest potrzebny do kilku celów – ten praktyczny dodatek wykorzystasz, korzystając ze sprzętu (możesz rozłożyć go np. na ławeczce do wyciskania czy innych maszynach, które wymagają większej styczności z ciałem, by odbywało się to w bardziej higieniczny sposób), ocierając pot ze skroni podczas intensywnych ćwiczeń cardio lub po pływaniu czy prysznicu po ćwiczeniach.

Jak wybierać ręczniki szybkoschnące na siłownię i na basen?

Lekki, chłonny, szybkoschnący, antybakteryny, w praktycznym etui. To, znajde się, najważniejsze cechy ręczników sportowych. Jeśli nie musisz dźwigać ciężkiej torby przez pół miasta, tylko np. dojeżdżasz na siłownię samochodem, możesz np. do kąpieli wykorzystać nieco cieższy sportowy ręcznik adidas z bawełny ( w końcu elegancki ręcznik łazienkowy z lamówką i koronką może się tu nie sprawdzić), a do korzystania ze sprzętów i ocierania się z potu dwóch mniejszych ręczników szybkoschnących na siłownię. W naszej ofercie znajdziesz typowe ręczniki sportowe od adidasa , 4F czy Selecta, ale również uniwersalne ręczniki od marki Alpinus.

Powered by Comarch e-Sklep ®