0
SortowanieFiltry

Filtry

Cena:

- PLN

Typ produktu:

Producent:

Liczba produktów: 4
Sortuj według
Strona 1 z 1 1

Rebounder: trening czyni mistrza

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Marzeniem chyba każdego chłopca jest granie w Lidze Mistrzów i spotkanie światowej sławy, piłkarskich autorytetów. Jeśli Twoje dziecko właśnie oznajmiło Ci, że chce zostać piłkarzem, czas, żebyś pomyślał o wyposażeniu go w sprzęt, który pomoże mu rozwinąć umiejętności, a także dostarczy dużo rozrywki.

Prowadzisz zajęcia wf lub szkółkę piłkarską Zadbaj o nowoczesny i bezpieczny sprzęt, który uczyni zajęcia jeszcze bardziej ciekawymi.

Trenażer piłkarski - do czego właściwie służy

Do grania w futbol potrzeba piłki, bramki i kompana, który odkopnie piłkę. Co jednak w sytuacji, kiedy gracz jest jeden Z pomocą przychodzi rebounder - urządzenie, które samo "odda" podanie.

Rebounder to urządzenie złożone ze stalowych ram, przypominających kształtem kwadrat. W środku rozciągnięta jest naprężona siatka, która zapewnia sprężyste odbicie piłki. W momencie kiedy piłka zostanie kopnięta w kierunku siatki, ta odbija ją w kierunku zawodnika. Gracz nie musi więc sam iść do bramki, by przynieść futbolówkę, co wprowadza trening na nowy poziom komfortu.

Dla kogo przeznaczony jest trenażer piłkarski

Trenażer piłkarski to sprzęt zarówno dla amatorów hobbystycznie grywających w piłkę, jak i profesjonalistów, którzy pragną urozmaicić swój trening. Rebounder jest coraz częstszym wyborem wśród wielu szkół, pozwalającym uczniom na ćwiczenie i rozwijanie swoich piłkarskich umiejętności.

Jeśli konstrukcja jest zrobiona z materiałów dobrej jakości, można ustawić ją na świeżym powietrzu, np. w ogrodzie. Jest to duży plus, ponieważ - jak powszechnie wiadomo - trening na świeżym powietrzu jest dla większości graczy bardziej efektywny.

Dla użytkowników nie istnieją ograniczenia wiekowe. Sportowe korzyści oraz dobrą zabawę zapewni zarówno młodszym dzieciakom, jak i dorosłym piłkarzom.

Nie ważne, czy jesteś rodzicem maluszka, czy trenerem piłki - warto zapewnić taki rebounder swoim podopiecznym i obserwować ich sportowe postępy.

Rebounder – stworzony do treningów w pojedynkę

Granie w piłkę nożną samo w sobie jest uzależniającą rozrywką pobudzającą ciało i umysł. Trenażer piłkarski jest natomiast gwarancją, że gracz nie znudzi się szybko grą, albo nie poczuje się zniechęcony ciągłym chodzeniem po wykopaną piłkę.

Najlepsza jednak jest samowystarczalność, jaką zapewnisz małemu piłkarzowi. Nie będzie również zmuszony odpuścić sobie treningu, przez brak chętnych współgraczy. Trenażer piłkarski jest też świetnym rozwiązaniem, które pomoże odciągnąć pociechę sprzed ekranu monitora i zachęci ją, by pobyć na świeżym powietrzu.

Rebounder – na co zwrócić uwagę przed zakupem

W sklepie Sportbazar.pl proponujemy Ci rebounder w dwóch rozmiarach: który wybrać Zależnie od metrażu, który możesz przeznaczyć na treningi, możesz zakupić sprzęt w różnych wymiarach. Większy będzie idealny dla posiadaczy dużych ogrodów bądź przeprowadzają treningi na wielometrażowych halach. Świetnie sprawdzi się również podczas ćwiczeń w wieloosobowych grupach. Mniejszy rozmiar jest dla tych osób, którym ciężej jest wygospodarować wolne miejsce na treningi dla swojej pociechy oraz dla osób, które przewidują grać przede wszystkim solo.

Wybierając rebounder, zwróć uwagę czy, posiada regulację kąta nachylenia - to rozwiązanie wpłynie na lepsze rezultaty nauki oraz pozwoli dostosować trening do indywidualnych potrzeb sportowca. Regulacja umożliwia przede wszystkim dogodne ustawienie toru powrotnego piłki.

Jeśli chcesz wprowadzić trening na nowy poziom - zapraszamy do naszego sklepu internetowego Sportbazar.pl. Znajdziesz u nas reboundery, które z pewnością urozmaicą i ułatwią treningi.

Powered by Comarch e-Sklep ®