Opinie o Nas
PUMA Q1 2017

PUMA rozpoczyna nowy rok w świetnym stylu. Światowa marka zaczyna grę w 2017 roku, prezentując światu między innymi nowy but z serii POWER- evoPOWER Vigor 1. Nowy piłkarski but marki PUMA zdaje się mieć obecnie najefektowniej zrewolucjonizowany design spośród wszystkich produktów sygnowanych jako POWER. Powodem do dumy jest przede wszystkim ulepszony kształt buta, który pomaga połączyć moc i precyzję przy zachowaniu niesamowitego wyglądu. Rewolucyjny produkt będzie wykorzystywany na boisku przez gwiazdy PUMA POWER takie jak Olivier Giroud i Mario Balotelli oraz nowych ambasadorów PUMA Petra Cecha i Marca Bartrę.

Zaprojektowany z zastosowaniem licznych udoskonaleń w stosunku do poprzedniej wersji evoPOWER Vigor 1 jest o wiele bardziej zaawansowanym technologicznie modelem niż jego poprzednicy. Vigor 1 to przede wszystkim pierwszy but z rodziny POWER, który cechuje elastyczna getra Spandex. Zastosowanie tej technologii sprawia, że but wkłada się na stopę nadzwyczaj komfortowo, czując się niemal jak boso. Wykonana z getry Spandex podszewka współpracuje perfekcyjnie z nowatorską technologią cholewki PUMA AccuFoam, którą cechuje nowo zaprojektowana struktura 3D. Poliuretanowa pianka w wypustka pomaga natomiast zniwelować wszelkie nierówności, gdy stopa wchodzi w kontakt z piłką, co maksymalizuje precyzję podczas silnych uderzeń. Konstrukcję cholewki uzupełnia materiał PUMA Adapt-Lite rozbudowany o specjalną konstrukcję pomagającą stopie w odpowiednim zginaniu się podczas akcji. Rozciągający się tylko w jednym kierunku materiał cholewki z mikrofibry wspiera natomiast naturalną mechanikę stopy podczas strzału, dzięki czemu zachowuje się ona tak jakby była bosa. Jednocześnie zastosowany materiał wzmacnia zarówno siłę, jak i precyzję. To wszystko w połączeniu z technologią PUMA GripTex, również zastosowaną w konstrukcji cholewki, pozwala na jeszcze lepsze panowanie i kontrolę nad piłką.

Nowy evoPOWER Vigor 1 emanuje mocą również dzięki charakterystycznej stylistyce i kolorystyce, którą wyróżnia lśniącą na całej powierzchni buta jasna zieleń (tzw. zieleń gekona) wykończona elementami intensywnie żółtymi (asekuracyjna żółć) oraz czarnymi zdobieniami charakterystycznymi dla marki PUMA.

Powered by Comarch e-Sklep ®